Профил на менаџерот: Eduardo Sanremo

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Eduardo Sanremo
Држава: Аргентина
Пол:Машко
Се приклучи:Окт 17, 2013
Последна интеракција: Апр 23 2020, 21:52:04
Постови на форумот:0
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (222)
Освоени поени:0 (412)
Победи:0 (7)
Подиуми:0 (30)
Пол-позиции:0 (3)
Најбрзи круга:0 (0)
Просечно поени/трка: - (1.86)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

8% отклучени

(29/371)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Eduardo Sanremo Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 38, Трка 12
Број на најавувања:1487
Време поминато на ГПРО:411.4 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
76-87 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
75 R-7 27 0 0 0 0 0 0 - - 9001 Pipirelli $15.745.700 Задржи група
53-74 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
52 A-110 36 0 0 0 0 0 11 0 R1 - Pipirelli $-61.307.409 Пензиониран
51 A-110 23 0 0 0 0 3 17 0.18 R2 ? Pipirelli $8.978.507 Задржи група
50 R-216 1 5 14 0 0 116 17 6.82 R2 1870 Pipirelli $9.786.878 Промовиран
49 R-216 9 0 1 0 0 31 17 1.82 QF 2669 Pipirelli $20.153.244 Задржи група
48 R-216 10 0 0 0 0 13 17 0.76 R2 ? Pipirelli $2.764.587 Задржи група
47 A-14 30 0 0 0 0 0 17 0 R1 ? Pipirelli $1.578.178 Испаднат
46 R-3 6 0 2 3 0 53 17 3.12 QF 2314 Pipirelli $4.916.649 Промовиран*
45 R-3 12 0 0 0 0 11 16 0.69 R1 - Pipirelli $-2.883.318 Задржи група
44 R-3 19 0 0 0 0 6 3 2 R1 - Pipirelli $24.342.301 Задржи група
43 R-3 10 0 2 0 0 30 17 1.76 F 2958 Pipirelli $3.342.547 Задржи група
42 R-8 22 0 0 0 0 0 16 0 QF - Pipirelli $-9.833.700 Задржи група
41 A-117 31 0 0 0 0 0 16 0 R1 - Pipirelli $-10.818.199 Испаднат
40 R-407 5 1 5 0 0 71 17 4.18 QF 2515 Pipirelli $1.438.517 Промовиран*
39 R-407 6 1 4 0 0 60 17 3.53 R2 ? Pipirelli $-597.147 Задржи група
38 R-407 11 0 2 0 0 16 6 2.67 - - Pipirelli $6.151.108 Задржи група