Профил на менаџерот: Era Sure

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Era Sure
Држава: Уругвај
Пол:Не е определено
Се приклучи:Дек 6, 2008
Последна интеракција: Апр 9 2009, 16:24:15
Постови на форумот:1  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (28)
Освоени поени:0 (16)
Победи:0 (1)
Подиуми:0 (2)
Пол-позиции:0 (0)
Најбрзи круга:0 (0)
Просечно поени/трка: - (0.57)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

2% отклучени

(7/371)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Era Sure Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 12, Трка 6
Број на најавувања:68
Време поминато на ГПРО:18.9 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
14-86 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
13 A-37 37 0 0 0 0 0 14 0 - - blank $1.461.192 Испаднат
12 R-10 27 0 0 0 0 0 12 0 - - blank $779.745 Промовиран*