Профил на менаџерот: Marco Mira

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Marco Mira
Држава: Португалија
Пол:Машко
Се приклучи:Ное 8, 2013
Последна интеракција: Мај 21 2021, 14:51:15
Постови на форумот:39  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (342)
Освоени поени:0 (488)
Победи:0 (9)
Подиуми:0 (37)
Пол-позиции:0 (3)
Најбрзи круга:0 (6)
Просечно поени/трка: - (1.43)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

10% отклучени

(36/365)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Marco Mira Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 39, Трка 1
Број на најавувања:1281
Време поминато на ГПРО:366.7 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
82 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
81 R-67 19 0 0 0 0 2 16 0.12 QF 4620 Pipirelli $18.311.147 Задржи група
78-80 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
77 R-34 13 0 0 0 0 1 7 0.14 R1 7995 Pipirelli $26.990.600 Задржи група
60-76 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
59 R-33 12 0 0 0 0 8 9 0.89 QF 8424 Pipirelli $39.812.564 Задржи група
58 R-33 11 0 0 0 0 13 15 0.87 R2 6307 Pipirelli $57.752.169 Задржи група
57 R-33 6 0 4 0 0 55 14 3.93 R2 6480 Pipirelli $27.264.108 Задржи група
56 A-7 35 0 0 0 0 0 10 0 - 8532 Pipirelli $12.284.068 Испаднат
55 A-7 33 0 0 0 0 0 14 0 R1 7104 Pipirelli $32.058.438 Задржи група
54 A-7 17 0 0 0 0 5 15 0.33 R1 7878 Pipirelli $18.015.004 Задржи група
53 A-7 27 0 0 0 0 1 15 0.07 R1 7344 Pipirelli $20.645.295 Задржи група
52 A-7 20 0 0 0 0 1 15 0.07 R1 - Pipirelli $24.964.199 Задржи група
51 A-7 22 0 0 0 0 0 12 0 R1 - Pipirelli $14.669.483 Задржи група
50 A-7 23 0 0 0 0 4 17 0.24 R1 ? Pipirelli $12.970.272 Задржи група
49 A-7 19 0 0 0 0 5 17 0.29 R1 ? Pipirelli $6.323.242 Задржи група
48 R-340 4 2 6 0 1 65 16 4.06 F - Pipirelli $30.941.283 Промовиран
47 R-340 3 2 5 0 0 64 17 3.76 R2 2099 Pipirelli $-7.728.736 Задржи група
46 A-99 27 0 0 0 0 3 16 0.19 R1 - Pipirelli $12.917.261 Испаднат
45 R-146 2 3 8 1 0 95 17 5.59 F ? Pipirelli $16.189.343 Промовиран
44 A-66 27 0 0 0 1 0 17 0 R1 ? Pipirelli $11.971.018 Испаднат
43 A-66 16 0 0 0 0 9 17 0.53 R1 ? Pipirelli $18.309.994 Задржи група
42 A-66 13 0 1 0 1 12 17 0.71 R2 ? Pipirelli $35.921.051 Задржи група
41 R-220 2 1 8 0 0 85 17 5 SF 2170 Pipirelli $66.047.563 Промовиран
40 R-220 7 0 3 1 2 34 17 2 R1 2892 Pipirelli $13.641.535 Задржи група
39 R-220 10 1 2 1 1 26 13 2 QF - Pipirelli $52.297.752 Задржи група