Профил на менаџерот: Balazs Gyorgy

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Balazs Gyorgy
Држава: Унгарија
Пол:Машко
Се приклучи:Фев 8, 2007
Последна интеракција: Фев 21 2013, 13:19:37
Постови на форумот:0
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (110)
Освоени поени:0 (173)
Победи:0 (5)
Подиуми:0 (14)
Пол-позиции:0 (6)
Најбрзи круга:0 (4)
Просечно поени/трка: - (1.57)
Сертификат: Менаџерот го комплетираше ГПРО сертификациониот тест успешно! (Ное 15, 2012)
Достигнувања:

9% отклучени

(35/371)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Balazs Gyorgy Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 3, Трка 1
Број на најавувања:967
Време поминато на ГПРО:234.6 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:Слободен/а

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
35-86 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
34 A-45 23 0 0 0 0 4 15 0.27 R2 - Pipirelli $-7.895.758 Испаднат
33 R-314 1 5 12 6 2 121 17 7.12 W 1100 Pipirelli $35.236.935 Промовиран
32 R-314 13 0 0 0 1 14 16 0.88 R2 - Pipirelli $-25.705.891 Задржи група
31 R-314 18 0 0 0 0 8 16 0.5 QF - Pipirelli $3.621.204 Задржи група
6-30 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
5 R-10 11 0 2 0 0 16 13 1.23 - - blank $891.361 Задржи група
4 R-10 13 0 0 0 1 10 16 0.62 - - blank $-12.743.384 Задржи група
3 R-10 29 0 0 0 0 0 17 0 - ? blank $-12.789.343 Задржи група