Профил на менаџерот: Sárga Gábor

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Sárga Gábor
Држава: Унгарија
Пол:Машко
Се приклучи:Ное 28, 2013
Последна интеракција: Вчера во 18:05:37
Постови на форумот:1  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:15 (559)
Освоени поени:10 (738)
Победи:0 (12)
Подиуми:0 (60)
Пол-позиции:0 (14)
Најбрзи круга:0 (8)
Просечно поени/трка: 0.67 (1.32)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

16% отклучени

(57/352)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Sárga Gábor Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 39, Трка 5
Број на најавувања:3276
Време поминато на ГПРО:691.5 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Amateur - 66
Позиција во сезоната:13
Пари: $?.???.???
Возач: Tom Lind (127)
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:2
Гуми: Pipirelli
Име на тим: Zengő Motorsport GPRO Hungary
Екипен пласман:457
Поени на тимот:134.1332

Спонзори

Dieson (A66) - 4 трки
Hermenes (A66) - 13 трки
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
71 A-66 12 0 0 0 0 19 16 1.19 QF 5567 Pipirelli $10.951.237 Задржи група
70 A-66 8 1 1 0 1 22 17 1.29 QF 2822 Pipirelli $13.697.899 Задржи група
69 A-66 25 0 0 0 0 2 16 0.12 R1 4187 Pipirelli $15.121.517 Задржи група
68 A-66 16 0 1 0 0 6 15 0.4 R1 5747 Pipirelli $14.794.154 Задржи група
67 R-101 4 1 7 0 0 65 17 3.82 SF 4681 Pipirelli $15.188.681 Промовиран
66 R-101 9 0 0 0 0 19 17 1.12 QF 3556 Pipirelli $14.338.576 Задржи група
65 A-7 34 0 0 0 0 0 16 0 R1 4490 Pipirelli $17.474.164 Испаднат
64 A-7 20 0 0 0 0 4 17 0.24 R2 5148 Pipirelli $14.733.857 Задржи група
63 A-7 10 0 0 0 0 15 15 1 R1 5286 Pipirelli $18.446.515 Задржи група
62 A-7 21 0 0 0 0 0 17 0 R2 3776 Pipirelli $22.233.870 Задржи група
61 A-7 20 0 0 0 0 1 16 0.06 R2 5371 Pipirelli $15.187.456 Задржи група
60 A-7 21 0 0 0 0 0 17 0 R1 2100 Pipirelli $10.648.184 Задржи група
59 A-7 9 0 0 0 0 13 17 0.76 R1 1976 Pipirelli $14.238.118 Задржи група
58 A-7 14 0 0 0 0 6 17 0.35 R1 4124 Pipirelli $19.877.424 Задржи група
57 R-90 2 2 13 5 1 112 17 6.59 F 2835 Pipirelli $31.207.674 Промовиран
56 A-53 32 0 0 0 0 0 17 0 R1 5648 Pipirelli $13.580.317 Испаднат
55 A-53 16 0 0 0 0 6 17 0.35 R1 6012 Pipirelli $10.996.083 Задржи група
54 A-53 22 0 0 0 0 3 17 0.18 R2 3421 Pipirelli $12.119.886 Задржи група
53 R-320 2 2 12 8 0 99 17 5.82 SF 4345 Pipirelli $27.547.130 Промовиран
52 A-114 34 0 0 0 0 0 17 0 R1 ? Pipirelli $7.092.945 Испаднат
51 P-17 38 0 0 0 0 0 14 0 - - Pipirelli $9.189.819 Испаднат
50 A-51 2 4 10 0 3 93 17 5.47 F 689 Pipirelli $33.755.547 Промовиран
49 A-51 6 0 2 0 0 38 17 2.24 SF ? Pipirelli $17.828.292 Задржи група
48 A-51 10 0 1 0 1 17 17 1 R1 1234 Pipirelli $14.727.857 Задржи група
47 A-51 17 0 1 0 0 8 17 0.47 R2 ? Pipirelli $22.292.520 Задржи група
46 A-51 28 0 0 0 0 0 15 0 R1 - Pipirelli $9.617.123 Задржи група
45 R-105 4 1 6 1 1 75 17 4.41 SF ? Pipirelli $12.560.860 Промовиран
44 A-60 31 0 0 0 0 0 17 0 R1 ? Pipirelli $5.009.611 Испаднат
43 A-60 22 0 0 0 0 9 17 0.53 R1 1076 Pipirelli $23.800.651 Задржи група
42 A-60 19 0 0 0 0 9 17 0.53 R1 ? Pipirelli $18.421.870 Задржи група
41 R-24 5 0 5 0 0 62 17 3.65 SF ? Pipirelli $10.862.530 Промовиран*
40 R-24 13 1 1 0 1 22 17 1.29 R1 ? Pipirelli $7.148.317 Задржи група
39 R-24 17 0 0 0 0 3 13 0.23 - - Pipirelli $-8.389.507 Задржи група