Профил на менаџерот: Jens Frostrup

ГПРО Профил

Слика
Подржи го ГПРО идното развивање и надградување со тоа што ке станате супортер !
Шлем
Изглед на болид
Име:Jens Frostrup
Држава: Данска
Пол:Машко
Се приклучи:Ное 29, 2013
Последна интеракција: Вчера во 23:28:53
Постови на форумот:118  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:13 (604)
Освоени поени:79 (1582)
Победи:3 (57)
Подиуми:7 (136)
Пол-позиции:6 (91)
Најбрзи круга:0 (22)
Просечно поени/трка: 6.08 (2.62)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

49% отклучени

(172/352)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Jens Frostrup Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 39, Трка 5
Број на најавувања:21667
Време поминато на ГПРО:3366.7 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:Во брачна заедница

Преглед на податоците од играта

Група:Amateur - 83
Позиција во сезоната:2
Пари: $???.???.???
Возач: Luciano A Piquet (148)
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:25
Гуми: Pipirelli
Име на тим: Jaguar Racing
Екипен пласман:2
Поени на тимот:614.1336

Спонзори

RacingLife (M1) - 15 трки
GUSPLM Solutions (E) - 9 трки
Electronic Earths (P19) - 13 трки
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Кариера на менаџерот Jens Frostrup (Последна обнова: Дек 21 2017, 06:47:23)
#NeverGiveUpTheDream