Профил на менаџерот: Andrzej Dąbrowski

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Andrzej Dąbrowski
Држава: Полска
Пол:Машко
Се приклучи:Дек 8, 2013
Последна интеракција: Денес во 20:44:21
Постови на форумот:43  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:12 (787)
Освоени поени:27 (1370)
Победи:1 (22)
Подиуми:1 (100)
Пол-позиции:0 (25)
Најбрзи круга:0 (1)
Просечно поени/трка: 2.25 (1.74)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

22% отклучени

(80/368)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Andrzej Dąbrowski Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 39, Трка 8
Број на најавувања:6415
Време поминато на ГПРО:4266.2 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:Во брачна заедница

Преглед на податоците од играта

Група:Amateur - 54
Позиција во сезоната:7
Пари: $??.???.???
Возач: Allan Kane (122)
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:9
Гуми: Pipirelli
Име на тим: Pink Zebra FSO
Екипен пласман:105
Поени на тимот:254.8003

Спонзори

Vielive (P23) - 12 трки
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
84 P-23 29 0 0 0 0 0 17 0 R2 582 Avonn $10.282.103 Испаднат
83 P-23 21 0 0 0 0 5 17 0.29 R2 451 Avonn $12.000.276 Задржи група
82 P-23 16 0 0 1 0 8 17 0.47 R2 733 Avonn $615.605 Задржи група
81 P-23 19 0 0 0 0 8 17 0.47 R1 267 Yokomama $6.426.341 Задржи група
80 P-23 20 0 0 0 0 9 17 0.53 QF 1989 Yokomama $15.556.118 Задржи група
79 A-53 1 6 11 6 0 115 17 6.76 F 615 Pipirelli $49.734.118 Промовиран
78 A-53 7 0 2 0 0 33 17 1.94 QF 2087 Pipirelli $24.504.197 Задржи група
77 P-17 27 0 0 0 0 2 17 0.12 R1 582 Yokomama $4.158.809 Испаднат
76 P-17 11 0 2 0 0 17 17 1 QF 1018 Yokomama $16.537.332 Задржи група
75 P-17 13 0 2 0 0 19 17 1.12 R1 396 Yokomama $14.308.556 Задржи група
74 P-17 10 0 1 1 0 22 17 1.29 QF 211 Yokomama $31.076.978 Задржи група
73 P-17 13 0 0 0 0 16 17 0.94 R1 246 Yokomama $40.047.945 Задржи група
72 A-3 2 4 7 3 0 90 17 5.29 QF 697 Pipirelli $52.578.516 Промовиран
71 A-3 9 0 1 0 0 26 17 1.53 QF 1837 Pipirelli $18.146.183 Задржи група
70 A-3 21 0 0 0 0 0 17 0 QF 1091 Pipirelli $8.511.294 Задржи група
69 P-8 31 0 0 0 0 2 17 0.12 R1 400 Dunnolop $1.919.071 Испаднат
68 P-8 24 0 0 0 0 13 17 0.76 R2 394 Dunnolop $7.939.482 Задржи група
67 A-52 3 1 6 5 0 75 17 4.41 F 776 Pipirelli $50.756.461 Промовиран
66 A-52 6 0 2 0 0 34 17 2 SF 1067 Pipirelli $20.760.369 Задржи група
65 P-21 35 0 0 0 0 0 17 0 - 568 Yokomama $62.418 Испаднат
64 P-21 30 0 0 0 0 0 17 0 R1 586 Contimental $9.083.804 Задржи група
63 P-21 27 0 0 0 0 2 17 0.12 R1 436 Yokomama $5.911.119 Задржи група
62 P-21 12 0 1 0 0 15 17 0.88 R2 248 Dunnolop $13.109.022 Задржи група
61 P-21 8 1 1 0 0 26 17 1.53 QF 244 Contimental $27.981.884 Задржи група
60 A-120 1 3 11 2 0 104 17 6.12 W 820 Pipirelli $50.053.626 Промовиран
59 A-120 5 2 2 0 0 54 17 3.18 R2 920 Pipirelli $27.085.597 Задржи група
58 P-13 31 0 0 0 0 0 17 0 R1 459 Yokomama $4.470.591 Испаднат
57 A-66 2 0 9 0 0 86 17 5.06 F 829 Pipirelli $27.701.231 Промовиран
56 A-66 5 0 4 0 0 66 17 3.88 QF 1988 Pipirelli $10.681.672 Задржи група
55 A-66 10 1 3 3 0 27 17 1.59 R2 1634 Pipirelli $23.359.765 Задржи група
54 A-66 4 0 4 0 0 73 17 4.29 SF 480 Pipirelli $17.062.602 Задржи група
53 A-66 9 0 1 0 0 23 17 1.35 R2 3027 Pipirelli $5.582.506 Задржи група
52 A-66 19 0 0 0 0 6 17 0.35 R2 907 Pipirelli $12.112.740 Задржи група
51 A-66 11 0 1 0 0 17 17 1 R2 729 Pipirelli $11.041.278 Задржи група
50 A-66 16 0 0 0 0 9 17 0.53 R1 944 Pipirelli $12.045.705 Задржи група
49 A-66 12 0 0 0 0 14 17 0.82 QF 989 Pipirelli $15.040.285 Задржи група
48 A-66 13 0 0 0 0 17 17 1 R1 1009 Pipirelli $19.039.643 Задржи група
47 A-66 14 0 1 0 0 12 17 0.71 R1 1026 Pipirelli $14.956.448 Задржи група
46 A-66 23 0 0 0 0 3 17 0.18 R2 1163 Pipirelli $10.712.828 Задржи група
45 R-256 4 0 5 0 0 80 17 4.71 SF 2078 Pipirelli $15.745.136 Промовиран
44 A-88 36 0 0 0 0 0 17 0 - 2075 Pipirelli $3.219.802 Испаднат
43 A-88 31 0 0 0 0 0 17 0 R1 1684 Pipirelli $6.467.101 Задржи група
42 R-81 2 2 12 4 0 106 17 6.24 W 1722 Pipirelli $24.980.312 Промовиран
41 A-47 37 0 0 0 0 0 17 0 - 2422 Pipirelli $7.926.427 Испаднат
40 R-207 3 1 8 0 1 88 17 5.18 W ? Pipirelli $18.473.909 Промовиран
39 R-207 9 0 2 0 0 21 10 2.1 - - Pipirelli $23.580.287 Задржи група