Профил на менаџерот: Ondrej Szabó

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Ondrej Szabó
Држава: Словачка
Пол:Машко
Се приклучи:Дек 24, 2008
Последна интеракција: Ное 6 2010, 00:39:47
Постови на форумот:0
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (157)
Освоени поени:0 (234)
Победи:0 (7)
Подиуми:0 (18)
Пол-позиции:0 (6)
Најбрзи круга:0 (11)
Просечно поени/трка: - (1.49)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

9% отклучени

(35/371)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Ondrej Szabó Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:bandika15

Основни информации

Прво ГП: Сезона 12, Трка 11
Број на најавувања:661
Време поминато на ГПРО:106.4 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
23-86 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
22 R-184 20 0 0 0 0 2 8 0.25 R1 - Pipirelli $-43.018.745 Задржи група
21 R-184 10 0 2 0 0 18 13 1.38 R1 - Pipirelli $-24.911.483 Задржи група
20 R-184 3 3 6 3 1 67 15 4.47 F - Pipirelli $-11.414.107 Задржи група
19 R-184 10 0 2 0 0 30 17 1.76 R2 ? Pipirelli $-8.449.101 Задржи група
18 R-184 9 1 3 0 0 30 15 2 QF - Pipirelli $-24.043.114 Задржи група
17 R-184 11 2 2 2 5 26 17 1.53 QF ? Pipirelli $601.670 Задржи група
16 R-184 8 1 2 1 5 33 17 1.94 R1 ? blank $4.031.469 Задржи група
15 R-184 10 0 1 0 0 24 17 1.41 - ? blank $-8.181.446 Задржи група
14 A-14 35 0 0 0 0 0 16 0 - - blank $458.362 Испаднат
13 A-14 30 0 0 0 0 0 16 0 - - blank $8.356.682 Задржи група
12 R-10 19 0 0 0 0 4 6 0.67 - - blank $8.080.635 Промовиран*