Профил на менаџерот: McDonald Hartley Lucas

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:McDonald Hartley Lucas
Држава: САД
Пол:Машко
Се приклучи:Дек 26, 2008
Последна интеракција: Апр 17 2022, 15:58:32
Постови на форумот:1  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (451)
Освоени поени:0 (445)
Победи:0 (19)
Подиуми:0 (39)
Пол-позиции:0 (20)
Најбрзи круга:0 (109)
Просечно поени/трка: - (0.99)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

25% отклучени

(94/371)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до McDonald Hartley Lucas Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 12, Трка 11
Број на најавувања:1635
Време поминато на ГПРО:245.2 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Rookie - 46
Позиција во сезоната:25
Пари: $??.???.???
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:2
Гуми: Pipirelli
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
43-86 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
42 A-8 39 0 0 0 0 0 4 0 - - Pipirelli $1.948.828 Пензиониран
41 R-305 3 1 7 2 0 72 15 4.8 SF - Pipirelli $9.909.168 Промовиран
39-40 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
38 A-86 35 0 0 0 0 0 14 0 - - Pipirelli $214.679 Испаднат
37 R-3 4 4 7 4 6 72 17 4.24 QF ? Pipirelli $5.768.767 Промовиран
36 R-3 10 1 3 1 3 28 13 2.15 R1 - Pipirelli $1.964.785 Задржи група
35 R-3 15 0 1 0 2 11 17 0.65 R1 ? Pipirelli $-6.816.995 Задржи група
34 R-3 7 3 3 1 13 38 17 2.24 R1 ? Pipirelli $-3.348.556 Задржи група
33 R-3 8 2 4 0 14 40 16 2.5 QF - Pipirelli $4.051.542 Задржи група
32 R-3 11 1 2 0 11 18 17 1.06 R1 ? Pipirelli $-10.604.422 Задржи група
31 R-3 23 0 0 0 2 2 17 0.12 R2 ? Pipirelli $-7.358.092 Задржи група
30 R-3 30 0 0 0 5 0 16 0 R2 - Pipirelli $547.342 Задржи група
29 R-3 8 1 2 0 5 33 17 1.94 R2 ? Pipirelli $1.960.262 Задржи група
28 R-3 22 0 0 0 3 0 16 0 R2 - Pipirelli $569.333 Задржи група
27 R-3 12 1 1 0 8 16 17 0.94 R1 ? Pipirelli $-6.502.059 Задржи група
26 R-3 11 0 1 2 2 17 17 1 R2 ? Pipirelli $3.952.140 Задржи група
25 R-3 9 1 3 5 5 22 17 1.29 R2 ? Pipirelli $14.898.076 Задржи група
24 R-3 12 1 1 1 0 14 17 0.82 R2 ? Pipirelli $17.773.083 Задржи група
23 R-3 8 1 1 0 1 17 16 1.06 R1 - Pipirelli $20.574.327 Задржи група
22 R-3 20 0 0 0 4 2 16 0.12 R2 - Pipirelli $-600.307 Задржи група
21 R-3 28 0 0 0 6 0 17 0 R2 ? Pipirelli $6.996.744 Задржи група
20 R-3 13 1 1 0 8 16 17 0.94 R1 ? Pipirelli $1.240.957 Задржи група
19 R-3 8 1 2 3 8 24 17 1.41 R1 ? Pipirelli $1.238.524 Задржи група
18 R-3 22 0 0 0 1 0 15 0 R1 - Pipirelli $-19.175.849 Задржи група
17 R-3 25 0 0 1 2 0 16 0 R2 - Pipirelli $-1.188.730 Задржи група
16 R-3 25 0 0 0 0 0 16 0 R1 - blank $6.734.283 Задржи група
15 R-3 24 0 0 0 0 1 17 0.06 - ? blank $-2.044.626 Задржи група
14 R-3 33 0 0 0 0 0 17 0 - ? blank $-4.215.951 Задржи група
13 A-30 34 0 0 0 0 0 17 0 - ? blank $-7.889.574 Испаднат
12 R-43 23 0 0 0 0 2 6 0.33 - - blank $22.485.535 Промовиран*