Профил на менаџерот: Steve Hughes

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Steve Hughes
Држава: Велс
Пол:Машко
Се приклучи:Јан 10, 2014
Последна интеракција: Мај 1 2019, 10:54:36
Постови на форумот:0
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (294)
Освоени поени:0 (407)
Победи:0 (4)
Подиуми:0 (26)
Пол-позиции:0 (4)
Најбрзи круга:0 (4)
Просечно поени/трка: - (1.38)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

10% отклучени

(35/352)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Steve Hughes Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 39, Трка 16
Број на најавувања:1321
Време поминато на ГПРО:169.8 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
70-71 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
69 R-25 11 0 0 0 0 19 11 1.73 R2 7020 Pipirelli $28.715.344 Задржи група
68 R-25 14 0 0 0 0 6 13 0.46 R1 6367 Pipirelli $2.613.493 Задржи група
67 A-60 38 0 0 0 0 0 16 0 R2 5461 Pipirelli $-7.118.045 Испаднат
66 A-60 26 0 0 0 0 0 16 0 R1 4140 Pipirelli $9.516.698 Задржи група
65 A-60 30 0 0 0 0 0 16 0 - 5064 Pipirelli $3.583.319 Задржи група
64 A-95 23 0 0 0 0 3 15 0.2 R1 5353 Pipirelli $5.610.965 Задржи група
63 A-95 17 0 1 0 0 6 15 0.4 R2 5936 Pipirelli $55.846.504 Задржи група
62 A-95 14 0 0 0 0 5 16 0.31 R1 6298 Pipirelli $67.989.129 Задржи група
61 A-95 23 0 0 0 0 0 15 0 R1 7613 Pipirelli $50.209.796 Задржи група
60 A-95 16 0 1 0 0 6 15 0.4 R1 6326 Pipirelli $72.652.200 Задржи група
59 A-95 17 0 0 0 0 2 16 0.12 R1 6959 Pipirelli $50.235.852 Задржи група
58 A-95 16 0 1 0 0 8 17 0.47 R1 2155 Pipirelli $3.960.119 Задржи група
57 R-74 2 0 9 4 0 98 16 6.12 SF 5066 Pipirelli $36.801.740 Промовиран
56 A-61 33 0 0 0 0 0 15 0 - 5868 Pipirelli $3.982.008 Испаднат
55 R-239 2 3 11 0 4 110 17 6.47 W 3177 Pipirelli $62.167.756 Промовиран
54 R-302 6 0 1 0 0 47 17 2.76 QF 3326 Pipirelli $26.400.948 Задржи група
53 R-302 8 0 0 0 0 27 15 1.8 QF 6805 Pipirelli $12.513.450 Задржи група
52 R-302 7 1 2 0 0 59 16 3.69 SF - Pipirelli $-240.948 Задржи група
51 R-302 10 0 0 0 0 11 12 0.92 - - Pipirelli $2.623.709 Задржи група
40-50 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
39 R-269 22 0 0 0 0 0 2 0 - - Pipirelli $23.029.000 Задржи група