Профил на менаџерот: Miroslav Matta

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Arrows a21 - 2000
Име:Miroslav Matta
Држава: Словачка
Пол:Не е определено
Се приклучи:Јан 27, 2014
Последна интеракција: Дек 10 2021, 18:14:32
Постови на форумот:0
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (477)
Освоени поени:0 (474)
Победи:0 (6)
Подиуми:0 (28)
Пол-позиции:0 (10)
Најбрзи круга:0 (7)
Просечно поени/трка: - (0.99)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

11% отклучени

(40/368)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Miroslav Matta Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 46, Трка 2
Број на најавувања:764
Време поминато на ГПРО:82.2 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Rookie - 139
Позиција во сезоната:23
Пари: $??.???.???
Возач: Jochen Klien (85)
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:2
Гуми: Pipirelli
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
84 R-139 22 0 0 0 0 0 2 0 R1 7911 Pipirelli $38.824.000 Задржи група
83 R-139 14 0 0 0 0 1 3 0.33 R2 7898 Pipirelli $39.620.000 Задржи група
82 R-139 17 0 0 0 0 0 6 0 R2 7863 Pipirelli $22.764.836 Задржи група
81 R-139 18 0 0 0 0 0 7 0 R2 7396 Pipirelli $30.722.014 Задржи група
80 R-139 20 0 0 0 0 0 2 0 R2 8807 Pipirelli $34.637.012 Задржи група
79 R-139 19 0 0 0 0 0 4 0 R1 8794 Pipirelli $24.699.686 Задржи група
78 R-139 22 0 0 0 0 0 6 0 R2 8950 Pipirelli $44.210.729 Задржи група
77 R-139 21 0 0 0 0 0 8 0 R1 7570 Pipirelli $33.089.594 Задржи група
76 R-139 18 0 0 0 0 0 10 0 R2 7413 Pipirelli $6.543.581 Задржи група
75 R-139 25 0 0 0 0 0 10 0 R2 7624 Pipirelli $10.554.205 Задржи група
74 R-139 21 0 0 0 0 0 11 0 R2 6588 Pipirelli $16.467.456 Задржи група
73 R-139 13 0 1 0 0 8 16 0.5 QF 5177 Pipirelli $832.187 Задржи група
72 R-139 11 0 0 0 0 13 15 0.87 R1 5552 Pipirelli $24.528.081 Задржи група
71 R-139 13 0 0 0 0 6 14 0.43 R1 5912 Pipirelli $8.596.732 Задржи група
70 R-139 18 0 0 0 0 0 14 0 R1 6106 Pipirelli $4.258.162 Задржи група
69 R-139 13 0 1 0 0 11 13 0.85 R2 6314 Pipirelli $9.160.743 Задржи група
68 R-139 15 0 0 0 0 7 12 0.58 R2 6694 Pipirelli $25.879.579 Задржи група
67 R-139 25 0 0 0 0 0 13 0 R1 6665 Pipirelli $13.587.059 Задржи група
66 R-139 19 0 0 0 0 1 15 0.07 R2 5963 Pipirelli $41.300.189 Задржи група
65 R-139 10 0 0 0 0 20 15 1.33 R2 5417 Pipirelli $13.814.376 Задржи група
64 R-139 15 0 0 0 0 11 14 0.79 R1 6303 Pipirelli $22.655.259 Задржи група
63 R-139 15 0 1 0 0 7 14 0.5 SF 6194 Pipirelli $40.244.784 Задржи група
62 R-139 16 0 0 0 0 6 13 0.46 R2 6691 Pipirelli $29.266.009 Задржи група
61 R-139 10 0 1 0 0 12 15 0.8 R1 6335 Pipirelli $33.704.263 Задржи група
60 R-139 24 0 0 0 0 0 12 0 R1 7308 Pipirelli $27.051.349 Задржи група
59 R-139 20 0 0 0 0 2 15 0.13 R2 6529 Pipirelli $41.475.484 Задржи група
58 R-139 12 0 1 0 0 15 11 1.36 R1 7444 Pipirelli $4.593.674 Задржи група
57 R-139 8 0 1 1 0 20 15 1.33 R1 6045 Pipirelli $6.027.042 Задржи група
56 R-139 5 0 2 0 0 40 13 3.08 QF 7464 Pipirelli $-7.659.528 Задржи група
55 R-139 11 0 0 0 0 10 16 0.62 R1 5999 Pipirelli $-10.348.857 Задржи група
54 A-62 23 0 0 0 0 1 14 0.07 R1 8501 Pipirelli $-7.278.003 Испаднат
53 R-2 3 3 8 4 1 77 17 4.53 SF 6959 Pipirelli $417.703 Промовиран
52 R-2 4 0 4 1 0 55 15 3.67 QF - Pipirelli $-7.333.612 Задржи група
51 A-116 36 0 0 0 0 0 15 0 - - Pipirelli $-4.079.607 Испаднат
50 R-81 6 3 6 4 4 67 16 4.19 QF - Pipirelli $5.806.706 Промовиран*
49 A-52 33 0 0 0 0 0 17 0 - ? Pipirelli $-1.969.825 Испаднат
48 R-393 5 0 1 0 0 64 17 3.76 QF ? Pipirelli $5.014.053 Промовиран*
47 R-393 11 0 1 0 2 20 17 1.18 QF ? Pipirelli $1.126.675 Задржи група
46 R-393 19 0 0 0 0 0 15 0 R2 - Pipirelli $-7.192.579 Задржи група