Профил на менаџерот: Anett Niebel

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Anett Niebel
Држава: Унгарија
Пол:Женски
Се приклучи:Јан 27, 2014
Последна интеракција: Ное 5 2016, 11:45:32
Постови на форумот:0
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (80)
Освоени поени:0 (148)
Победи:0 (4)
Подиуми:0 (12)
Пол-позиции:0 (9)
Најбрзи круга:0 (1)
Просечно поени/трка: - (1.85)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

9% отклучени

(30/352)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Anett Niebel Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 40, Трка 2
Број на најавувања:400
Време поминато на ГПРО:67.8 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
56-72 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
55 R-30 18 0 1 0 0 0 1 0 R1 9620 Pipirelli $13.232.990 Задржи група
54 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
53 R-246 14 0 0 0 0 8 2 4 - 17344 Pipirelli $740.408 Задржи група
49-52 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
48 A-83 27 0 0 0 0 4 15 0.27 R1 - Pipirelli $20.920.201 Испаднат
47 A-83 25 0 0 0 0 3 17 0.18 R2 1036 Pipirelli $35.584.726 Задржи група
46 A-83 19 0 0 0 0 6 17 0.35 R1 ? Pipirelli $20.361.717 Задржи група
45 R-125 2 4 9 7 1 94 16 5.88 SF - Pipirelli $26.845.801 Промовиран
44 R-125 9 0 2 2 0 17 6 2.83 - - Pipirelli $-14.949.286 Задржи група
41-43 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
40 R-283 16 0 0 0 0 8 6 1.33 QF - Pipirelli $-7.874.503 Задржи група