Профил на менаџерот: Branislav Hrnjak

ГПРО Профил

Слика
Подржи го ГПРО идното развивање и надградување со тоа што ке станате супортер !
Шлем
Изглед на болид
Име:Branislav Hrnjak
Држава: Србија
Пол:Машко
Се приклучи:Фев 9, 2014
Последна интеракција: Денес во 19:59:24
Постови на форумот:1378  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:5 (713)
Освоени поени:17 (1456)
Победи:1 (48)
Подиуми:1 (124)
Пол-позиции:2 (97)
Најбрзи круга:1 (38)
Просечно поени/трка: 3.4 (2.04)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

49% отклучени

(176/358)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Branislav Hrnjak Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 40, Трка 6
Број на најавувања:40764
Време поминато на ГПРО:11779 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:Во брачна заедница

Преглед на податоците од играта

Група:Pro - 17
Позиција во сезоната:5
Пари: $?.???.???
Возач: Antonio Carrapatoso (142)
Технички Директор: Robin Brown (97)
Екипа во целост:48
Гуми: Yokomama
Име на тим: Supersonic Turtles
Екипен пласман:5
Поени на тимот:209.9333

Спонзори

I-Modes (P17) - 17 трки
Congalotto (A76) - 15 трки
Adeccos (A76) - 13 трки
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Кариера на менаџерот Branislav Hrnjak (Последна обнова: Фев 11 2021, 11:22:23)
PLAN - STRPLJENJE - SREĆA

PLAN - PATIENCE - LUCK

ali ipak

SREĆA - STRPLJENJE - PLAN

Posle pet godina vožnje F1, 519 trka, 1111 poena, 35 pobeda, 95 podijuma, 83 pol pozicije, 33 nabrža kruga, potvrdjeno je da u S71 vozim sa još 39 najboljih na svetu. Sve je to možda moglo i ranije ali ili nije bio dobar plan ili nije bilo strpljenja ili nije bilo sreće. Sada se sve složilo i ... eto, četvrta zvezdica je moja.
14.06.2019.