Профил на менаџерот: Matheus Reis

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Matheus Reis
Држава: Бразил
Пол:Машко
Се приклучи:Фев 25, 2014
Последна интеракција: Фев 21 2020, 10:24:25
Постови на форумот:2  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:13 (478)
Освоени поени:4 (981)
Победи:0 (32)
Подиуми:0 (86)
Пол-позиции:0 (23)
Најбрзи круга:0 (18)
Просечно поени/трка: 0.31 (2.05)
Сертификат: Менаџерот го комплетираше ГПРО сертификациониот тест успешно! (Јун 26, 2019)
Достигнувања:

26% отклучени

(91/352)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Matheus Reis Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 46, Трка 1
Број на најавувања:2615
Време поминато на ГПРО:353.7 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Amateur - 79
Позиција во сезоната:15
Пари: $??.???.???
Возач: Shinji Takahara (115)
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:15
Гуми: Pipirelli
Име на тим: Exploradores do Vacuo
Екипен пласман:100
Поени на тимот:288.7334

Спонзори

German Post (R120) - 15 трки
horizon Commun (R120) - 2 трки
TAG-Heute (R120) - 24 трки
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
73 A-79 20 0 0 0 0 1 17 0.06 R2 1795 Pipirelli $20.806.361 Задржи група
72 R-120 1 9 15 2 4 146 17 8.59 SF 2297 Pipirelli $31.878.495 Промовиран
71 A-92 20 0 0 0 0 2 17 0.12 R1 1584 Pipirelli $-6.199.417 Испаднат
70 A-92 35 0 0 0 0 0 17 0 - 1985 Pipirelli $11.636.504 Задржи група
69 R-12 3 1 6 1 0 74 17 4.35 QF 3786 Pipirelli $19.887.700 Промовиран
68 A-38 36 0 0 0 0 0 17 0 - 3314 Pipirelli $-4.265.606 Испаднат
67 R-135 1 10 16 1 4 147 17 8.65 W 2302 Pipirelli $11.559.699 Промовиран
66 R-135 12 0 0 0 0 9 12 0.75 R2 6714 Pipirelli $36.193.319 Задржи група
65 R-135 5 1 3 3 1 49 17 2.88 R1 5266 Pipirelli $30.418.022 Задржи група
64 R-135 6 0 3 0 0 41 17 2.41 R2 4587 Pipirelli $27.916.627 Задржи група
63 R-135 4 1 5 0 0 71 17 4.18 R1 4066 Pipirelli $25.301.973 Задржи група
62 A-105 30 0 0 0 0 0 16 0 R1 5057 Pipirelli $-2.162.202 Испаднат
61 A-105 30 0 0 0 0 0 16 0 R1 5406 Pipirelli $5.855.813 Задржи група
60 A-105 30 0 0 0 0 0 16 0 R1 4675 Pipirelli $355.350 Задржи група
59 R-15 5 1 6 1 2 73 17 4.29 SF 3085 Pipirelli $15.303.271 Промовиран*
58 A-33 22 0 0 0 0 5 16 0.31 R1 4591 Pipirelli $-6.276.052 Испаднат
57 R-161 2 6 15 4 2 128 17 7.53 W 3106 Pipirelli $27.429.899 Промовиран
56 A-59 16 0 0 0 0 4 17 0.24 R1 4638 Pipirelli $-27.302.768 Испаднат
55 A-59 31 0 0 0 0 0 17 0 R2 3500 Pipirelli $11.343.711 Задржи група
54 A-59 20 0 0 0 0 8 17 0.47 - 2484 Pipirelli $39.348.995 Задржи група
53 R-288 3 1 8 3 0 89 17 5.24 QF 3021 Pipirelli $45.090.614 Промовиран
52 A-76 28 0 0 0 0 1 17 0.06 R1 1903 Pipirelli $-24.972.209 Испаднат
51 A-76 27 0 0 0 0 0 17 0 R1 1577 Pipirelli $6.401.231 Задржи група
50 A-76 30 0 0 0 0 0 17 0 R1 ? Pipirelli $8.623.500 Задржи група
49 R-110 5 0 5 4 0 67 16 4.19 QF - Pipirelli $10.028.134 Промовиран*
48 A-51 34 0 0 0 0 0 17 0 - ? Pipirelli $-7.140.294 Испаднат
47 R-110 6 2 4 4 5 54 17 3.18 SF ? Pipirelli $4.177.104 Промовиран*
46 R-110 14 0 0 0 0 8 16 0.5 R1 - Pipirelli $2.288.224 Задржи група
41-45 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
40 R-239 35 0 0 0 0 0 0 - - - Pipirelli $15.016.000 Задржи група