Профил на менаџерот: Tinie Lourens

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Tinie Lourens
Држава: Јужна Африка
Пол:Машко
Се приклучи:Мар 14, 2014
Последна интеракција: Јул 14 2020, 20:03:05
Постови на форумот:304  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (602)
Освоени поени:0 (1168)
Победи:0 (45)
Подиуми:0 (99)
Пол-позиции:0 (32)
Најбрзи круга:0 (40)
Просечно поени/трка: - (1.94)
Сертификат: Менаџерот го комплетираше ГПРО сертификациониот тест успешно! (Мар 16, 2014)
Достигнувања:

42% отклучени

(148/356)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Tinie Lourens Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 40, Трка 16
Број на најавувања:44516
Време поминато на ГПРО:4426.6 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:Во врска

Преглед на податоците од играта

Група:Pro - 9
Позиција во сезоната:22
Пари: $??.???.???
Возач: Jon Malvern (138)
Технички Директор: Sandro Nenci (84)
Екипа во целост:42
Гуми: Yokomama
Име на тим: Victorious Racing
Екипен пласман:65
Поени на тимот:0

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Кариера на менаџерот Tinie Lourens (Последна обнова: Мар 29 2019, 21:13:10)
Time to dust of the rust...