Профил на менаџерот: Gordon Harris

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Alfa generic - 1984 / 85
Име:Gordon Harris
Држава: Шкотска
Пол:Машко
Се приклучи:Мар 19, 2014
Последна интеракција: Денес во 12:06:59
Постови на форумот:1  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:9 (99)
Освоени поени:14 (141)
Победи:0 (2)
Подиуми:0 (10)
Пол-позиции:0 (0)
Најбрзи круга:0 (1)
Просечно поени/трка: 1.56 (1.42)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

4% отклучени

(14/371)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Gordon Harris Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 41, Трка 3
Број на најавувања:897
Време поминато на ГПРО:194.5 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:Во врска со

Преглед на податоците од играта

Група:Rookie - 3
Позиција во сезоната:9
Пари: $??.???.???
Возач: Guy Kerr (85)
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:9
Гуми: Pipirelli
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
86 R-3 10 0 0 0 0 12 17 0.71 R2 3490 Pipirelli $7.784.920 Задржи група
85 R-3 17 0 0 0 0 0 17 0 R2 3809 Pipirelli $-4.141.604 Задржи група
58-84 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
57 R-151 13 0 1 0 0 8 5 1.6 QF 10423 Pipirelli $26.230.885 Задржи група
45-56 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
44 R-323 11 0 2 0 0 21 5 4.2 R2 - Pipirelli $-7.406.659 Задржи група
43 A-61 36 0 0 0 0 0 15 0 R1 - Pipirelli $6.087.804 Испаднат
42 R-127 4 2 7 0 0 83 17 4.88 QF 1976 Pipirelli $5.134.297 Промовиран
41 R-127 21 0 0 0 1 3 14 0.21 - - Pipirelli $-11.916.924 Задржи група
40 R-127 40 0 0 0 0 0 0 - - - Pipirelli $14.070.000 Задржи група