Профил на менаџерот: Ighor Egito

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Black GPRO-er 2009
Име:Ighor Egito
Држава: Бразил
Пол:Машко
Се приклучи:Апр 3, 2014
Последна интеракција: Апр 29 2016, 20:53:27
Постови на форумот:0
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (175)
Освоени поени:0 (415)
Победи:0 (11)
Подиуми:0 (35)
Пол-позиции:0 (1)
Најбрзи круга:0 (11)
Просечно поени/трка: - (2.37)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

10% отклучени

(36/352)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Ighor Egito Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 41, Трка 2
Број на најавувања:1404
Време поминато на ГПРО:383.6 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
53-72 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
52 R-117 9 2 3 0 0 30 6 5 QF - Pipirelli $-15.050.397 Задржи група
51 R-117 7 0 3 0 2 37 11 3.36 F - Pipirelli $-31.274.418 Задржи група
50 R-117 12 0 2 0 1 20 12 1.67 SF - Pipirelli $-17.751.678 Задржи група
49 A-65 24 0 0 0 0 0 16 0 R1 - Pipirelli $-3.285.748 Испаднат
48 R-133 4 2 6 1 4 74 17 4.35 W ? Pipirelli $9.926.651 Промовиран
47 A-105 30 0 0 0 0 0 14 0 - - Pipirelli $-2.932.272 Испаднат
46 A-105 27 0 0 0 0 0 17 0 R1 2092 Pipirelli $4.036.950 Задржи група
45 R-410 2 4 8 0 2 89 17 5.24 SF ? Pipirelli $16.610.659 Промовиран
44 R-410 4 1 5 0 0 75 16 4.69 QF - Pipirelli $-24.198.455 Задржи група
43 A-72 33 0 0 0 0 0 16 0 R1 - Pipirelli $-15.195.355 Испаднат
42 R-339 3 2 8 0 2 79 17 4.65 SF ? Pipirelli $10.338.941 Промовиран
41 R-339 12 0 0 0 0 9 16 0.56 R1 - Pipirelli $10.329.466 Задржи група