Профил на менаџерот: Marcos Vinicius

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Honda RA106 - 2006
Име:Marcos Vinicius
Држава: Бразил
Пол:Не е определено
Се приклучи:Мај 1, 2014
Последна интеракција: Апр 23 2022, 12:30:35
Постови на форумот:0
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:1 (24)
Освоени поени:0 (0)
Победи:0 (0)
Подиуми:0 (0)
Пол-позиции:0 (0)
Најбрзи круга:0 (0)
Просечно поени/трка: 0 (0)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

0% отклучени

(1/371)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Marcos Vinicius Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 41, Трка 10
Број на најавувања:67
Време поминато на ГПРО:32 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Rookie - 125
Позиција во сезоната:18
Пари: $??.???.???
Возач: Rupert Miles (80)
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:2
Гуми: Pipirelli
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

Evax Inc. (R125) - 1 трки
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
74-86 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
73 R-124 24 0 0 0 0 0 4 0 R1 9434 Pipirelli $-5.883.760 Задржи група
65-72 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
64 R-3 21 0 0 0 0 0 1 0 - 8203 Pipirelli $13.969.480 Задржи група
44-63 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
43 R-397 18 0 0 0 0 0 11 0 R2 - Pipirelli $6.357.196 Задржи група
42 R-397 22 0 0 0 0 0 4 0 R1 - Pipirelli $26.293.177 Задржи група
41 R-409 26 0 0 0 0 0 1 0 - - Pipirelli $15.305.869 Задржи група