Профил на менаџерот: Wojciech Raczynski

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Wojciech Raczynski
Држава: Полска
Пол:Машко
Се приклучи:Јан 31, 2009
Последна интеракција: Јун 3 2021, 12:29:21
Постови на форумот:1  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (459)
Освоени поени:0 (1036)
Победи:0 (32)
Подиуми:0 (88)
Пол-позиции:0 (36)
Најбрзи круга:0 (18)
Просечно поени/трка: - (2.26)
Сертификат: Менаџерот го комплетираше ГПРО сертификациониот тест успешно! (Авг 15, 2019)
Достигнувања:

26% отклучени

(96/365)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Wojciech Raczynski Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 13, Трка 2
Број на најавувања:2426
Време поминато на ГПРО:542.8 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Кариера на менаџерот Wojciech Raczynski (Последна обнова: Јун 25 2010, 22:29:09)
15.01.2010 - pierwsze podium w Amateur!!
25.05.2010 - zwycięstwo z Poznaniu :)
25.06.2010 - zwycięstwo na torze Kyalami