Профил на менаџерот: Michael Fletcher

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Michael Fletcher
Држава: Англија
Пол:Машко
Се приклучи:Јун 8, 2006
Последна интеракција: Мај 28 2009, 23:07:06
Постови на форумот:225  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (142)
Освоени поени:0 (482)
Победи:0 (22)
Подиуми:0 (46)
Пол-позиции:0 (14)
Најбрзи круга:0 (21)
Просечно поени/трка: - (3.39)
Сертификат: Менаџерот го комплетираше ГПРО сертификациониот тест успешно! (Мар 17, 2007)
Достигнувања:

2% отклучени

(7/352)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Michael Fletcher Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Бета Сезона 5, Трка 2
Број на најавувања:2713
Време поминато на ГПРО:846 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:Во врска

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
11-71 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
10 A-18 38 0 0 0 0 0 0 - - - blank $-32.328.337 Пензиониран
9 M-2 39 0 0 0 0 0 7 0 - - blank $-30.122.337 Испаднат
8 Elite 30 0 0 0 0 0 17 0 - 16 blank $77.227.987 Испаднат
7 Elite 12 0 0 0 0 10 17 0.59 - 25 blank $47.243.527 Задржи група
6 M-3 1 6 15 1 7 134 17 7.88 - 10 blank $29.139.973 Промовиран
5 M-3 7 1 2 0 1 46 17 2.71 - 19 blank $33.211.735 Задржи група
4 Elite 38 0 0 0 0 0 16 0 - - blank $81.829.225 Испаднат
3 Elite 9 0 0 0 0 27 17 1.59 - 15 blank $86.073.562 Задржи група
2 M-3 1 10 17 10 10 154 17 9.06 - 5 blank $32.219.199 Промовиран
1 A-7 1 5 12 3 3 111 17 6.53 - 26 blank $14.644.542 Промовиран