Профил на менаџерот: Madars Zvaigzne

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Arrows a21 - 2000
Име:Madars Zvaigzne
Држава: Латвија
Пол:Машко
Се приклучи:Фев 4, 2009
Последна интеракција: Денес во 02:32:27
Постови на форумот:4  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:6 (263)
Освоени поени:9 (839)
Победи:0 (31)
Подиуми:0 (71)
Пол-позиции:0 (58)
Најбрзи круга:0 (26)
Просечно поени/трка: 1.5 (3.19)
Сертификат: Менаџерот го комплетираше ГПРО сертификациониот тест успешно! (Фев 11, 2009)
Достигнувања:

39% отклучени

(136/352)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Madars Zvaigzne Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 15, Трка 11
Број на најавувања:3742
Време поминато на ГПРО:1067.4 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:Слободен/а

Преглед на податоците од играта

Група:Pro - 15
Позиција во сезоната:11
Пари: $??.???.???
Возач: Riccardo Papis (152)
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:26
Гуми: Yokomama
Име на тим: Red White Red Latvia Racing
Екипен пласман:82
Поени на тимот:135.6333

Спонзори

AmazonDotNet (A48) - 10 трки
Vielive (P15) - 23 трки
Sharph (P1) - 2 трки
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
74 P-15 10 0 1 0 0 16 16 1 R1 2082 Yokomama $26.314.049 Задржи група
73 A-48 1 4 9 17 6 104 17 6.12 F 767 Pipirelli $59.636.910 Промовиран
72 P-1 28 0 0 0 0 0 16 0 R1 3563 Yokomama $36.258.199 Испаднат
71 A-16 2 4 9 5 5 87 17 5.12 W 922 Pipirelli $66.937.442 Промовиран
70 R-124 1 9 12 14 12 125 17 7.35 W 3816 Pipirelli $36.188.290 Промовиран
46-69 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
45 R-120 11 0 0 0 0 8 2 4 - - Pipirelli $16.707.401 Задржи група
42-44 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
41 R-2 9 1 2 0 0 38 7 5.43 - - Pipirelli $7.430.504 Задржи група
30-40 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
29 A-39 40 0 0 0 0 0 0 - - - Pipirelli $-29.801.417 Пензиониран
28 A-39 17 0 0 0 0 8 13 0.62 R1 - Pipirelli $19.168.760 Задржи група
27 A-39 21 0 0 0 0 5 16 0.31 R1 - Pipirelli $30.955.959 Задржи група
26 R-235 2 3 6 6 1 79 15 5.27 - - Pipirelli $24.791.412 Промовиран
24-25 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
23 A-52 38 0 0 0 0 0 0 - - - Pipirelli $-10.952.243 Пензиониран
22 P-11 36 0 0 0 0 0 9 0 R2 - Yokomama $-12.790.311 Испаднат
21 A-34 3 2 7 0 2 70 17 4.12 SF ? Pipirelli $44.052.535 Промовиран
20 A-34 6 1 4 0 0 67 17 3.94 QF ? Pipirelli $9.558.449 Задржи група
19 A-34 9 0 1 0 0 31 17 1.82 R2 421 Pipirelli $23.221.261 Задржи група
18 A-34 19 0 0 0 0 5 17 0.29 R1 ? Pipirelli $20.204.654 Задржи група
17 A-34 16 0 0 0 0 9 17 0.53 R2 939 Pipirelli $11.456.862 Задржи група
16 R-203 1 5 15 15 0 131 17 7.71 F 497 blank $17.434.777 Промовиран
15 R-203 9 2 3 1 0 31 6 5.17 - - blank $-13.155.461 Задржи група
13 R-79 6 1 4 0 0 52 13 4 - - blank $-30.004.311 Задржи група