Профил на менаџерот: Hováth Kázmér

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Hováth Kázmér
Држава: Унгарија
Пол:Машко
Се приклучи:Мај 18, 2014
Последна интеракција: Вчера во 22:23:20
Постови на форумот:44  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:13 (517)
Освоени поени:0 (1034)
Победи:0 (44)
Подиуми:0 (90)
Пол-позиции:0 (59)
Најбрзи круга:0 (39)
Просечно поени/трка: 0 (2)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

44% отклучени

(156/352)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Hováth Kázmér Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 41, Трка 15
Број на најавувања:8336
Време поминато на ГПРО:2355.4 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Pro - 20
Позиција во сезоната:38
Пари: $??.???.???
Возач: Ryo Takagi (109)
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:18
Гуми: Pipirelli
Име на тим: Hangover INC.
Екипен пласман:186
Поени на тимот:256.5333

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
71 M-2 30 0 0 0 1 3 16 0.19 - 4170 Contimental $13.266.643 Испаднат
70 M-2 25 0 1 0 0 6 15 0.4 R1 4650 Dunnolop $46.532.985 Задржи група
69 M-2 6 2 4 2 3 36 16 2.25 R1 2854 Contimental $29.477.748 Задржи група
68 M-2 26 0 0 0 0 7 16 0.44 R2 1510 Dunnolop $49.765.082 Задржи група
67 M-2 19 0 0 0 0 5 17 0.29 R2 101 Dunnolop $47.703.423 Задржи група
66 M-2 9 2 2 0 0 25 17 1.47 R1 175 Contimental $85.193.852 Задржи група
65 P-2 2 3 10 11 6 90 17 5.29 QF 1992 Dunnolop $66.955.937 Промовиран
64 P-2 9 1 1 0 0 24 17 1.41 QF 425 Yokomama $78.797.287 Задржи група
63 P-2 14 0 1 0 0 13 17 0.76 R1 2855 Dunnolop $115.957.713 Задржи група
62 A-36 1 11 14 13 11 137 17 8.06 W 470 Pipirelli $107.014.700 Промовиран
61 A-36 5 1 5 1 2 66 17 3.88 F 868 Pipirelli $98.432.540 Задржи група
60 A-36 14 0 0 0 0 11 17 0.65 R2 1776 Pipirelli $71.604.538 Задржи група
59 P-11 28 0 0 0 0 0 17 0 - 737 Yokomama $13.968.258 Испаднат
58 P-11 22 0 0 0 0 9 15 0.6 - 4474 Yokomama $13.423.908 Задржи група
57 M-5 31 0 0 0 0 0 17 0 R1 126 Dunnolop $22.382.627 Испаднат
56 M-5 26 0 0 0 0 8 17 0.47 R2 68 Dunnolop $8.276.001 Задржи група
55 P-14 1 4 8 5 4 91 17 5.35 F 5042 Yokomama $42.695.958 Промовиран
54 P-14 7 0 2 0 1 28 17 1.65 R2 699 Avonn $26.234.421 Задржи група
53 P-14 7 2 4 0 1 36 17 2.12 F 2531 Yokomama $34.295.829 Задржи група
52 P-14 17 0 0 0 0 8 17 0.47 - 234 Yokomama $21.843.629 Задржи група
51 M-4 32 0 0 1 1 4 17 0.24 R1 164 Badyear $34.379.695 Испаднат
50 P-13 3 2 2 1 0 35 17 2.06 R1 154 Yokomama $90.033.473 Промовиран
49 P-13 11 0 1 0 1 16 17 0.94 QF 258 Dunnolop $85.508.597 Задржи група
48 A-82 1 9 14 12 5 136 17 8 W 251 Pipirelli $115.322.253 Промовиран
47 A-82 4 0 3 1 0 49 17 2.88 R1 ? Pipirelli $64.852.932 Задржи група
46 A-82 15 0 1 0 0 11 17 0.65 R2 ? Pipirelli $65.268.119 Задржи група
45 A-82 19 0 1 0 0 7 17 0.41 R2 1123 Pipirelli $29.621.331 Задржи група
44 A-82 16 0 0 0 1 10 17 0.59 R1 ? Pipirelli $5.323.232 Задржи група
43 R-185 2 6 10 4 0 104 17 6.12 W 1961 Pipirelli $40.918.983 Промовиран
42 R-185 4 1 6 8 2 56 15 3.73 QF - Pipirelli $-8.129.835 Задржи група
41 R-185 17 0 0 0 0 3 3 1 - - Pipirelli $10.826.584 Задржи група