Профил на менаџерот: Márton Martin Safranyik

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Márton Martin Safranyik
Држава: Унгарија
Пол:Машко
Се приклучи:Јун 10, 2014
Последна интеракција: Јул 31 2020, 23:12:04
Постови на форумот:7  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:5 (599)
Освоени поени:0 (1008)
Победи:0 (35)
Подиуми:0 (90)
Пол-позиции:0 (55)
Најбрзи круга:0 (21)
Просечно поени/трка: 0 (1.68)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

37% отклучени

(130/356)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Márton Martin Safranyik Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 42, Трка 2
Број на најавувања:4844
Време поминато на ГПРО:628.1 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Pro - 19
Позиција во сезоната:28
Пари: $??.???.???
Возач: Andy Clarke (130)
Технички Директор: Alex Foster (88)
Екипа во целост:9
Гуми: Avonn
Име на тим: Withlock Racing Team
Екипен пласман:205
Поени на тимот:85.5502

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
76 M-5 34 0 0 0 0 0 17 0 R1 3616 Yokomama $1.851.541 Испаднат
75 M-5 20 0 0 0 0 7 17 0.41 R1 228 Contimental $16.016.151 Задржи група
74 M-5 21 0 1 0 0 6 17 0.35 - 431 Contimental $10.670.056 Задржи група
73 P-13 3 3 5 5 0 78 17 4.59 R1 110 Yokomama $34.333.067 Промовиран
72 P-13 15 1 1 0 0 14 17 0.82 R1 538 Yokomama $22.504.004 Задржи група
71 P-13 16 0 0 1 0 12 17 0.71 R2 399 Yokomama $56.086.650 Задржи група
70 P-13 6 0 3 0 0 28 17 1.65 R1 3963 Yokomama $30.915.214 Задржи група
69 P-13 20 0 0 0 0 5 17 0.29 R1 428 Yokomama $10.261.966 Задржи група
68 P-13 15 1 1 0 0 10 17 0.59 QF 483 Yokomama $38.691.522 Задржи група
67 P-13 13 0 2 0 0 14 17 0.82 R1 2040 Yokomama $37.835.792 Задржи група
66 P-13 10 0 0 3 0 23 17 1.35 R1 171 Yokomama $16.428.197 Задржи група
65 P-13 15 0 0 0 0 13 17 0.76 R1 230 Yokomama $19.857.545 Задржи група
64 M-4 39 0 0 0 0 0 17 0 - 5187 Contimental $26.500.949 Испаднат
63 Elite 37 0 0 0 0 0 17 0 R1 6371 Badyear $20.817.074 Испаднат
62 M-1 3 2 5 4 2 56 17 3.29 QF 66 Hancock $38.194.524 Промовиран
61 M-1 8 1 3 0 0 29 17 1.71 R1 126 Contimental $47.783.540 Задржи група
60 M-1 11 0 2 0 0 15 17 0.88 R1 2132 Contimental $88.112.524 Задржи група
59 P-2 2 3 10 2 1 88 17 5.18 SF 183 Dunnolop $97.359.850 Промовиран
58 P-2 7 0 4 0 0 31 17 1.82 R2 303 Yokomama $66.695.726 Задржи група
57 P-2 19 1 1 1 0 11 17 0.65 R2 420 Yokomama $108.811.157 Задржи група
56 A-63 2 5 11 17 1 100 17 5.88 F 2361 Pipirelli $121.844.060 Промовиран
55 A-63 4 1 5 3 0 51 17 3 R1 2693 Pipirelli $81.850.315 Задржи група
54 A-63 24 0 0 0 0 5 17 0.29 R2 1545 Pipirelli $65.438.014 Задржи група
53 A-63 24 0 0 0 0 0 17 0 R1 4150 Pipirelli $30.841.471 Задржи група
52 P-9 35 0 0 0 0 0 17 0 R1 ? Yokomama $-4.178.139 Испаднат
51 M-5 30 0 0 0 0 0 17 0 R1 ? Contimental $3.525.117 Испаднат
50 P-14 2 4 9 3 4 82 17 4.82 SF ? Dunnolop $77.073.318 Промовиран
49 P-14 6 1 3 0 1 29 17 1.71 - 350 Yokomama $50.469.281 Задржи група
48 P-14 14 0 1 0 0 13 17 0.76 R1 ? Yokomama $85.037.369 Задржи група
47 A-1 3 6 8 7 6 91 17 5.35 F ? Pipirelli $94.627.051 Промовиран
46 A-1 6 0 1 4 2 31 17 1.82 R1 ? Pipirelli $59.201.355 Задржи група
45 A-1 14 0 2 1 0 17 17 1 R2 ? Pipirelli $111.371.004 Задржи група
44 A-1 14 0 0 0 0 13 17 0.76 R1 1173 Pipirelli $86.045.768 Задржи група
43 R-121 3 3 8 4 2 86 17 5.06 SF ? Pipirelli $82.110.821 Промовиран
42 R-121 6 3 4 0 2 50 16 3.12 R1 - Pipirelli $-27.963.658 Задржи група