Профил на менаџерот: Simonffi Csaba

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Simonffi Csaba
Држава: Романија
Пол:Машко
Се приклучи:Мар 19, 2007
Последна интеракција: Јул 18 2021, 20:03:20
Постови на форумот:75  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (375)
Освоени поени:0 (683)
Победи:0 (7)
Подиуми:0 (41)
Пол-позиции:0 (8)
Најбрзи круга:0 (0)
Просечно поени/трка: - (1.82)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

8% отклучени

(28/365)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Simonffi Csaba Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 3, Трка 14
Број на најавувања:2604
Време поминато на ГПРО:511.4 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:Во брачна заедница

Преглед на податоците од играта

Група:Rookie - 25
Позиција во сезоната:21
Пари: $??.???.???
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:3
Гуми: Pipirelli
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

Orecla (R25) - 8 трки
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
82 A-67 36 0 0 0 0 0 14 0 - 5282 Pipirelli $30.205 Испаднат
81 R-25 3 0 3 1 0 60 17 3.53 QF 3029 Pipirelli $34.938.894 Промовиран
80 R-25 5 1 5 1 0 60 17 3.53 R2 3798 Pipirelli $27.927.672 Задржи група
79 R-25 14 0 0 0 0 6 10 0.6 - 6149 Pipirelli $4.406.759 Задржи група
62-78 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
61 R-90 26 0 0 0 0 0 4 0 R1 11108 Pipirelli $21.162.028 Задржи група
60 R-90 8 0 0 0 0 33 16 2.06 SF 4986 Pipirelli $-10.997.957 Задржи група
59 R-90 14 0 0 0 0 5 11 0.45 R2 7615 Pipirelli $12.290.567 Задржи група
58 R-90 15 0 0 0 0 8 9 0.89 - 7730 Pipirelli $12.564.948 Задржи група
54-57 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
53 A-91 40 0 0 0 0 0 0 - - 17942 Pipirelli $5.470.022 Пензиониран
52 A-91 32 0 0 0 0 0 15 0 - - Pipirelli $15.753.600 Задржи група
51 R-1 1 2 7 3 0 88 16 5.5 W - Pipirelli $28.141.557 Промовиран
50 R-1 6 0 0 0 0 38 14 2.71 - - Pipirelli $9.642.368 Задржи група
42-49 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
41 A-49 36 0 0 0 0 0 12 0 - - Pipirelli $-7.457.858 Испаднат
40 R-30 4 1 7 1 0 75 15 5 R2 - Pipirelli $8.864.595 Промовиран
32-39 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
31 R-322 19 0 0 0 0 1 17 0.06 R2 2259 Pipirelli $12.920.710 Задржи група
30 A-64 30 0 0 0 0 0 15 0 - - Pipirelli $10.524.490 Испаднат
29 R-83 5 1 5 0 0 59 17 3.47 F ? Pipirelli $23.766.362 Промовиран*
28 R-83 10 0 0 0 0 36 16 2.25 R2 - Pipirelli $282.961 Задржи група
25-27 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
24 R-156 24 0 0 0 0 1 16 0.06 R2 - Pipirelli $2.265.765 Задржи група
21-23 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
20 R-16 15 0 1 0 0 11 6 1.83 - - Pipirelli $6.775.971 Задржи група
19 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
18 A-53 29 0 0 0 0 0 17 0 R1 1062 Pipirelli $8.040.223 Испаднат
17 R-116 2 1 7 1 0 77 15 5.13 - - Pipirelli $21.029.262 Промовиран
13-16 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
12 A-44 29 0 0 0 0 0 8 0 - - blank $-25.810.004 Пензиониран
11 R-84 20 0 0 0 0 3 11 0.27 - - blank $3.405.245 Промовиран*
9-10 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
8 R-63 5 1 4 1 0 55 17 3.24 - 262 blank $20.309.851 Задржи група
7 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
6 A-2 32 0 0 0 0 0 6 0 - - blank $14.842.358 Пензиониран
5 R-10 7 0 2 0 0 39 17 2.29 - ? blank $19.271.049 Промовиран*
4 R-10 12 0 0 0 0 21 17 1.24 - ? blank $-7.256.463 Задржи група
3 R-10 28 0 0 0 0 0 3 0 - - blank $-13.555.733 Задржи група