Профил на менаџерот: Oscar Infantas

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Oscar Infantas
Држава: Аргентина
Пол:Машко
Се приклучи:Јун 22, 2014
Последна интеракција: Ное 16 2016, 13:10:28
Постови на форумот:0
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (205)
Освоени поени:0 (321)
Победи:0 (5)
Подиуми:0 (20)
Пол-позиции:0 (2)
Најбрзи круга:0 (7)
Просечно поени/трка: - (1.57)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

8% отклучени

(29/352)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Oscar Infantas Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 42, Трка 6
Број на најавувања:2561
Време поминато на ГПРО:302.8 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
56-72 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
55 A-82 38 0 0 0 0 0 9 0 - 9001 Pipirelli $-27.709.465 Пензиониран
54 A-82 21 0 0 0 0 5 17 0.29 R2 5446 Pipirelli $5.949.133 Задржи група
53 A-82 32 0 0 0 0 3 17 0.18 R2 4573 Pipirelli $1.833.893 Задржи група
52 R-117 1 2 9 0 0 90 17 5.29 SF ? Pipirelli $7.317.394 Промовиран
51 R-117 14 0 0 0 4 13 17 0.76 R1 ? Pipirelli $-9.347.579 Задржи група
50 R-117 8 1 2 0 1 31 14 2.21 QF - Pipirelli $-9.194.908 Задржи група
49 R-117 12 0 0 0 0 9 10 0.9 R2 - Pipirelli $-14.901.165 Задржи група
48 R-117 13 0 0 0 0 5 17 0.29 QF ? Pipirelli $-12.125.981 Задржи група
47 R-117 10 0 2 2 1 32 17 1.88 SF ? Pipirelli $-10.000.636 Задржи група
46 A-60 39 0 0 0 0 0 10 0 - - Pipirelli $-8.880.839 Испаднат
45 R-117 3 2 5 0 0 68 17 4 QF ? Pipirelli $1.305.022 Промовиран
44 R-117 12 0 0 0 0 15 14 1.07 R2 - Pipirelli $972.765 Задржи група
43 R-117 9 0 1 0 1 19 17 1.12 QF ? Pipirelli $-5.535.517 Задржи група
42 R-117 11 0 1 0 0 9 12 0.75 - - Pipirelli $-21.190.183 Задржи група