Профил на менаџерот: Araik Karapetyan

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Araik Karapetyan
Држава: Руска Федерација
Пол:Машко
Се приклучи:Фев 14, 2009
Последна интеракција: Ное 9 2018, 21:56:08
Постови на форумот:11  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (198)
Освоени поени:0 (468)
Победи:0 (14)
Подиуми:0 (45)
Пол-позиции:0 (16)
Најбрзи круга:0 (7)
Просечно поени/трка: - (2.36)
Сертификат: Менаџерот го комплетираше ГПРО сертификациониот тест успешно! (Сеп 6, 2010)
Достигнувања:

22% отклучени

(79/352)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Araik Karapetyan Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 21, Трка 1
Број на најавувања:3592
Време поминато на ГПРО:955.6 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Кариера на менаџерот Araik Karapetyan (Последна обнова: Авг 25 2012, 20:56:16)
The end.