Профил на менаџерот: Alan Hargreaves

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Alan Hargreaves
Држава: Бразил
Пол:Не е определено
Се приклучи:Јул 9, 2014
Последна интеракција: Авг 10 2022, 14:59:54
Постови на форумот:0
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (242)
Освоени поени:0 (345)
Победи:0 (3)
Подиуми:0 (17)
Пол-позиции:0 (6)
Најбрзи круга:0 (21)
Просечно поени/трка: - (1.43)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

11% отклучени

(42/371)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Alan Hargreaves Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 42, Трка 11
Број на најавувања:894
Време поминато на ГПРО:195.8 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Rookie - 58
Позиција во сезоната:9
Пари: $??.???.???
Возач: Mike Blundell (82)
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:4
Гуми: Pipirelli
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

Armania (R58) - 10 трки
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
88 R-58 14 0 0 0 0 4 6 0.67 R2 6943 Pipirelli $-1.128.371 Задржи група
61-87 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
60 R-76 9 1 1 0 0 25 12 2.08 QF 7315 Pipirelli $-9.387.059 Задржи група
57-59 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
56 R-202 16 0 0 0 2 3 11 0.27 R2 8187 Pipirelli $702.858 Задржи група
55 R-202 11 0 0 0 0 12 17 0.71 R2 5913 Pipirelli $-4.458.693 Задржи група
54 R-202 5 1 4 0 2 57 16 3.56 R2 5614 Pipirelli $2.200.963 Задржи група
53 R-202 10 0 0 0 0 18 17 1.06 R1 5031 Pipirelli $-5.386.560 Задржи група
52 R-202 17 0 0 0 0 8 17 0.47 R2 ? Pipirelli $-1.713.274 Задржи група
51 R-202 10 0 1 0 1 18 15 1.2 R1 - Pipirelli $-1.814.363 Задржи група
50 R-202 7 0 2 6 0 34 14 2.43 R1 - Pipirelli $316.790 Задржи група
49 R-202 14 0 0 0 1 3 16 0.19 R2 - Pipirelli $-5.211.446 Задржи група
48 R-202 12 0 0 0 1 9 15 0.6 QF - Pipirelli $-3.828.513 Задржи група
47 R-202 12 0 0 0 0 16 16 1 QF - Pipirelli $966.749 Задржи група
46 R-202 16 0 0 0 0 0 13 0 R1 - Pipirelli $-4.551.188 Задржи група
45 R-409 10 0 1 0 0 27 15 1.8 SF - Pipirelli $-9.782.510 Задржи група
44 R-409 5 1 4 0 8 62 17 3.65 SF ? Pipirelli $-49.096 Задржи група
43 R-409 9 0 2 0 6 30 17 1.76 R2 ? Pipirelli $4.507.100 Задржи група
42 R-409 17 0 0 0 0 4 5 0.8 - - Pipirelli $-9.320.900 Задржи група