Профил на менаџерот: László Batki

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:László Batki
Држава: Унгарија
Пол:Не е определено
Се приклучи:Јул 10, 2014
Последна интеракција: Апр 30 2016, 07:05:40
Постови на форумот:0
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (171)
Освоени поени:0 (300)
Победи:0 (11)
Подиуми:0 (28)
Пол-позиции:0 (11)
Најбрзи круга:0 (1)
Просечно поени/трка: - (1.75)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

12% отклучени

(45/371)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до László Batki Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 42, Трка 11
Број на најавувања:1208
Време поминато на ГПРО:400 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
53-87 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
52 A-110 33 0 0 0 0 0 13 0 R2 - Pipirelli $-9.256.200 Испаднат
51 A-110 30 0 0 0 0 0 17 0 - 1595 Pipirelli $8.473.599 Задржи група
50 A-110 29 0 0 0 0 0 17 0 R1 ? Pipirelli $17.735.621 Задржи група
49 A-110 20 0 0 0 0 5 16 0.31 R1 - Pipirelli $12.954.998 Задржи група
48 A-110 26 0 0 0 0 2 17 0.12 R1 1271 Pipirelli $5.100.614 Задржи група
47 R-180 1 7 15 6 1 139 17 8.18 W 1564 Pipirelli $20.721.809 Промовиран
46 A-23 28 0 0 0 0 1 17 0.06 R1 1535 Pipirelli $8.738.588 Испаднат
45 R-3 4 2 7 2 0 74 17 4.35 SF 2184 Pipirelli $8.823.441 Промовиран
44 A-106 31 0 0 0 0 0 17 0 - 1904 Pipirelli $10.906.027 Испаднат
43 R-220 4 2 6 3 0 75 17 4.41 QF 2695 Pipirelli $29.810.512 Промовиран
42 R-220 14 0 0 0 0 4 6 0.67 - - Pipirelli $13.830.514 Задржи група