Профил на менаџерот: Oleg Panfilov

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Sauber C24 - 2005
Име:Oleg Panfilov
Држава: Украина
Пол:Машко
Се приклучи:Авг 18, 2014
Последна интеракција: Окт 23 2016, 10:08:44
Постови на форумот:0
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (211)
Освоени поени:0 (515)
Победи:0 (12)
Подиуми:0 (40)
Пол-позиции:0 (12)
Најбрзи круга:0 (1)
Просечно поени/трка: - (2.44)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

14% отклучени

(50/352)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Oleg Panfilov Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 43, Трка 3
Број на најавувања:2323
Време поминато на ГПРО:798.7 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
56-71 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
55 A-10 10 0 1 0 0 14 11 1.27 QF 8188 Pipirelli $23.395.196 Спец пот
54 P-14 27 0 0 0 0 3 17 0.18 R1 3989 Dunnolop $-2.537.751 Испаднат
53 P-14 25 0 0 0 0 4 17 0.24 R2 341 Yokomama $11.065.002 Задржи група
52 A-37 1 3 11 0 1 104 17 6.12 W 491 Pipirelli $96.229.915 Промовиран
51 A-37 7 0 2 0 0 32 17 1.88 SF ? Pipirelli $35.748.296 Задржи група
50 A-37 7 1 2 0 0 45 17 2.65 - 706 Pipirelli $7.079.305 Задржи група
49 P-10 35 0 0 0 0 0 16 0 R1 - Yokomama $-11.109.417 Испаднат
48 A-119 2 3 7 6 0 85 17 5 SF 544 Pipirelli $37.028.173 Промовиран
47 A-119 4 0 6 4 0 73 17 4.29 SF 432 Pipirelli $11.810.574 Задржи група
46 A-119 5 1 3 1 0 52 17 3.06 R2 635 Pipirelli $48.875.793 Задржи група
45 A-119 8 0 1 0 0 23 17 1.35 R2 ? Pipirelli $41.592.928 Задржи група
44 A-119 26 0 0 0 0 0 16 0 R1 - Pipirelli $23.444.528 Задржи група
43 R-68 2 4 7 1 0 80 15 5.33 - - Pipirelli $23.523.276 Промовиран