Профил на менаџерот: Paweł Kozłowski

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Paweł Kozłowski
Држава: Полска
Пол:Машко
Се приклучи:Авг 19, 2014
Последна интеракција: Мај 5 2018, 10:49:09
Постови на форумот:1  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (251)
Освоени поени:0 (529)
Победи:0 (15)
Подиуми:0 (41)
Пол-позиции:0 (11)
Најбрзи круга:0 (3)
Просечно поени/трка: - (2.11)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

15% отклучени

(54/371)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Paweł Kozłowski Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 43, Трка 3
Број на најавувања:2337
Време поминато на ГПРО:452.5 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
65-86 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
64 A-39 19 0 0 0 0 2 9 0.22 R2 7683 Pipirelli $38.177.968 Пензиониран
63 A-39 16 0 0 0 0 7 14 0.5 R1 5737 Pipirelli $67.357.110 Задржи група
62 A-39 18 0 0 0 0 5 13 0.38 QF 6470 Pipirelli $78.212.451 Задржи група
61 A-39 23 0 0 0 0 0 17 0 - 2095 Pipirelli $79.546.846 Задржи група
60 R-3 2 4 12 0 0 116 17 6.82 W 3215 Pipirelli $63.669.980 Промовиран
55-59 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
54 A-5 30 0 0 0 0 0 5 0 R1 9725 Pipirelli $56.778.100 Пензиониран
53 A-5 23 0 0 0 0 1 13 0.08 R1 7169 Pipirelli $73.052.023 Задржи група
52 A-5 20 0 0 0 0 10 17 0.59 R2 1152 Pipirelli $56.732.920 Задржи група
51 A-5 26 0 0 0 0 4 16 0.25 R1 - Pipirelli $21.683.019 Задржи група
50 A-5 24 0 0 0 0 4 17 0.24 R1 ? Pipirelli $5.367.835 Задржи група
49 R-122 3 0 4 0 0 71 16 4.44 F - Pipirelli $43.868.759 Промовиран
48 A-54 28 0 0 0 0 0 14 0 R2 - Pipirelli $6.545.358 Испаднат
47 R-83 1 9 14 9 2 133 17 7.82 W ? Pipirelli $40.183.061 Промовиран
46 A-23 30 0 0 0 0 0 17 0 R1 1426 Pipirelli $3.608.674 Испаднат
45 R-152 3 2 8 1 0 86 17 5.06 R2 2381 Pipirelli $26.541.638 Промовиран
44 R-152 5 0 2 1 1 53 17 3.12 SF 2836 Pipirelli $-12.820.539 Задржи група
43 R-152 7 0 1 0 0 37 15 2.47 - - Pipirelli $4.805.502 Задржи група