Профил на менаџерот: Michael Howard

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Michael Howard
Држава: Англија
Пол:Машко
Се приклучи:Мар 6, 2009
Последна интеракција: Јун 16 2011, 22:28:48
Постови на форумот:2  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (155)
Освоени поени:0 (137)
Победи:0 (5)
Подиуми:0 (14)
Пол-позиции:0 (1)
Најбрзи круга:0 (19)
Просечно поени/трка: - (0.88)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

10% отклучени

(37/371)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Michael Howard Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 13, Трка 13
Број на најавувања:691
Време поминато на ГПРО:62.1 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:Во врска

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
26-87 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
25 R-225 15 0 1 0 0 6 10 0.6 R1 - Pipirelli $-14.821.356 Задржи група
24 R-252 15 0 0 0 0 9 11 0.82 R1 - Pipirelli $-17.191.797 Задржи група
23 R-252 21 0 0 0 0 0 15 0 R2 - Pipirelli $973.434 Задржи група
22 R-252 20 0 0 0 0 2 15 0.13 QF - Pipirelli $-8.151.860 Задржи група
21 R-252 20 0 0 0 1 1 4 0.25 - - Pipirelli $2.974.985 Задржи група
20 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
19 R-10 15 0 1 0 3 8 11 0.73 R1 - Pipirelli $-6.246.352 Задржи група
18 R-10 6 2 5 0 7 48 17 2.82 QF ? Pipirelli $3.079.563 Задржи група
17 R-10 7 2 4 1 5 39 17 2.29 R1 ? Pipirelli $5.421.489 Задржи група
16 R-10 13 0 2 0 0 14 16 0.88 R2 - blank $-7.491.191 Задржи група
15 R-10 14 1 1 0 3 10 17 0.59 - ? blank $-7.021.541 Задржи група
14 R-10 31 0 0 0 0 0 17 0 - ? blank $2.700.404 Задржи група
13 R-10 31 0 0 0 0 0 5 0 - - blank $-5.058.238 Задржи група