Профил на менаџерот: Tomasz Petryk

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Tomasz Petryk
Држава: Полска
Пол:Машко
Се приклучи:Мар 8, 2009
Последна интеракција: Јун 13 2018, 22:56:56
Постови на форумот:13  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (827)
Освоени поени:0 (1697)
Победи:0 (57)
Подиуми:0 (149)
Пол-позиции:0 (83)
Најбрзи круга:0 (38)
Просечно поени/трка: - (2.05)
Сертификат: Менаџерот го комплетираше ГПРО сертификациониот тест успешно! (Мај 17, 2009)
Достигнувања:

53% отклучени

(192/365)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Tomasz Petryk Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 13, Трка 12
Број на најавувања:5605
Време поминато на ГПРО:1871.5 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:Во брачна заедница

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
64-84 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
63 A-50 32 0 0 0 0 0 0 - - 10410 Pipirelli $-10.070.600 Пензиониран
62 P-12 28 0 0 0 0 5 13 0.38 R1 6025 Contimental $-16.467.287 Испаднат
61 P-12 28 0 0 0 0 2 17 0.12 R1 510 Yokomama $4.779.636 Задржи група
60 P-12 26 0 0 0 0 3 17 0.18 R1 456 Contimental $10.373.792 Задржи група
59 P-12 26 0 0 0 0 1 17 0.06 R1 549 Yokomama $24.137.297 Задржи група
58 M-3 5 0 2 5 0 40 17 2.35 R2 32 Michelini $-13.870.860 Испаднат
57 M-3 17 0 1 0 1 14 17 0.82 R1 149 Contimental $50.467.374 Задржи група
56 M-3 16 0 1 0 0 14 17 0.82 QF 78 Dunnolop $93.047.980 Задржи група
55 P-14 2 3 9 2 2 86 17 5.06 W 134 Dunnolop $118.666.353 Промовиран
54 P-14 14 1 1 0 0 12 17 0.71 - 370 Avonn $59.835.546 Задржи група
53 A-28 2 3 10 10 0 101 17 5.94 F 637 Pipirelli $108.448.180 Промовиран
52 A-28 7 0 1 0 0 31 17 1.82 QF ? Pipirelli $85.408.999 Задржи група
51 A-28 10 0 1 0 0 16 17 0.94 R2 1130 Pipirelli $44.249.801 Задржи група
50 R-54 3 3 8 1 0 88 17 5.18 F 1891 Pipirelli $51.987.818 Промовиран
49 A-68 26 0 0 0 0 3 17 0.18 - 2274 Pipirelli $5.817.591 Испаднат
48 P-15 30 0 0 0 0 1 17 0.06 R2 ? Yokomama $5.002.266 Испаднат
47 P-15 27 0 0 0 0 4 17 0.24 R2 ? Avonn $12.598.454 Задржи група
46 P-15 22 0 1 0 0 6 15 0.4 R1 - Yokomama $7.001.884 Задржи група
45 P-15 6 0 2 0 0 36 17 2.12 SF 149 Dunnolop $20.791.732 Задржи група
44 P-15 18 0 1 0 0 8 17 0.47 R2 183 Yokomama $17.766.532 Задржи група
43 P-15 15 0 0 0 0 9 17 0.53 QF ? Avonn $54.586.077 Задржи група
42 P-15 6 1 5 0 0 52 16 3.25 R1 - Dunnolop $19.651.252 Задржи група
41 P-15 4 1 4 2 1 53 17 3.12 R2 195 Avonn $44.624.898 Задржи група
40 P-15 5 2 4 0 1 60 17 3.53 F 99 Dunnolop $69.879.632 Задржи група
39 P-15 10 1 1 0 1 23 16 1.44 - - Avonn $92.730.082 Задржи група
38 A-80 1 3 12 14 2 104 17 6.12 W 379 Pipirelli $159.316.802 Промовиран
37 A-80 9 0 0 0 0 28 17 1.65 F ? Pipirelli $103.781.001 Задржи група
36 A-80 13 0 0 0 0 16 17 0.94 R1 ? Pipirelli $68.490.607 Задржи група
35 R-157 1 11 16 12 1 153 17 9 W 1134 Pipirelli $38.126.044 Промовиран
34 R-157 13 0 1 1 1 17 17 1 R1 ? Pipirelli $-19.402.108 Задржи група
33 M-1 26 0 0 0 0 1 17 0.06 R1 ? Michelini $-18.304.924 Спец пот
32 Elite 15 0 1 0 0 9 17 0.53 R2 34 Bridgerock $-5.106.364 Испаднат
31 Elite 24 0 0 0 0 0 17 0 R1 19 Badyear $9.447.820 Задржи група
30 M-2 3 1 7 1 2 81 17 4.76 W 17 Badyear $22.642.006 Промовиран
29 M-2 8 1 4 1 0 37 17 2.18 F ? Badyear $18.728.061 Задржи група
28 Elite 37 0 0 0 0 0 17 0 - 246 Pipirelli $55.390.473 Испаднат
27 M-2 2 1 10 4 1 85 17 5 SF ? Michelini $8.668.026 Промовиран
26 M-2 10 0 2 0 0 20 17 1.18 R1 52 Dunnolop $7.815.951 Задржи група
25 Elite 34 0 0 0 0 0 17 0 - ? Pipirelli $17.758.474 Испаднат
24 Elite 28 0 0 0 0 0 17 0 QF 25 Michelini $3.240.971 Задржи група
23 Elite 29 0 0 0 0 0 17 0 - 85 Dunnolop $18.636.322 Задржи група
22 Elite 19 0 0 0 0 1 17 0.06 R1 ? Michelini $6.592.056 Задржи група
21 Elite 19 0 0 0 0 2 17 0.12 R2 16 Bridgerock $8.007.795 Задржи група
20 M-1 2 7 13 7 9 119 17 7 QF 14 Michelini $29.420.269 Промовиран
19 M-1 8 1 3 0 2 37 17 2.18 - ? Yokomama $31.695.273 Задржи група
18 P-6 1 7 11 9 5 111 17 6.53 QF ? Dunnolop $29.281.503 Промовиран
17 P-6 10 0 0 0 0 24 17 1.41 R1 ? Pipirelli $82.194.304 Задржи група
16 A-40 2 6 10 9 9 103 17 6.06 F ? blank $120.855.043 Промовиран
15 A-40 13 0 1 0 0 11 16 0.69 - - blank $122.546.582 Задржи група
14 R-100 1 4 6 5 0 70 16 4.38 - - blank $53.478.145 Промовиран
13 R-100 30 0 0 0 0 0 4 0 - - blank $-11.977.247 Задржи група