Профил на менаџерот: Victor Garcia

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Victor Garcia
Држава: Шпанија
Пол:Не е определено
Се приклучи:Окт 3, 2014
Последна интеракција: Вчера во 21:10:18
Постови на форумот:0
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:10 (46)
Освоени поени:10 (149)
Победи:1 (11)
Подиуми:1 (16)
Пол-позиции:0 (15)
Најбрзи круга:0 (6)
Просечно поени/трка: 1 (3.24)
Сертификат: Менаџерот го комплетираше ГПРО сертификациониот тест успешно! (Авг 30, 2022)
Достигнувања:

15% отклучени

(55/377)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Victor Garcia Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 43, Трка 16
Број на најавувања:1459
Време поминато на ГПРО:567.8 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Amateur - 37
Позиција во сезоната:14
Пари: $??.???.???
Возач: Volker Abt (127)
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:8
Гуми: Pipirelli
Име на тим: Hispania Evolution
Екипен пласман:382
Поени на тимот:91.0667

Спонзори

Ricohn (R31) - 26 трки
Ivory Seal (R31) - 7 трки
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
90 A-37 17 0 0 0 0 5 17 0.29 R1 1783 Pipirelli $74.145.955 Задржи група
89 R-31 1 10 15 15 6 134 17 7.88 F 2321 Pipirelli $58.133.939 Промовиран
88 R-31 22 0 0 0 0 0 1 0 - 5984 Pipirelli $-8.122.471 Задржи група
44-87 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
43 R-4 26 0 0 0 0 0 1 0 - - Pipirelli $-2.123.029 Задржи група