Профил на менаџерот: Mateusz Oleś

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Mateusz Oleś
Држава: Полска
Пол:Машко
Се приклучи:Окт 17, 2014
Последна интеракција: Вчера во 23:16:21
Постови на форумот:25  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (422)
Освоени поени:0 (759)
Победи:0 (16)
Подиуми:0 (54)
Пол-позиции:0 (41)
Најбрзи круга:0 (15)
Просечно поени/трка: - (1.8)
Сертификат: Менаџерот го комплетираше ГПРО сертификациониот тест успешно! (Дек 14, 2014)
Достигнувања:

33% отклучени

(117/352)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Mateusz Oleś Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 44, Трка 2
Број на најавувања:9430
Време поминато на ГПРО:1358.4 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
70-71 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
69 M-5 40 0 0 0 0 0 0 - - 11180 blank $4.995.883 Пензиониран
68 Elite 33 0 0 0 0 0 15 0 - 1542 Contimental $36.050.772 Испаднат
67 Elite 3 2 5 1 2 71 17 4.18 SF 4 Michelini $44.353.020 Задржи група
66 Elite 21 0 0 0 0 7 17 0.41 R1 24 Contimental $33.256.527 Задржи група
65 Elite 7 1 2 0 0 44 17 2.59 SF 233 Bridgerock $22.208.010 Задржи група
64 Elite 25 0 0 0 0 4 17 0.24 R1 403 Contimental $44.412.134 Задржи група
63 Elite 14 0 0 0 0 10 17 0.59 - 221 Contimental $83.211.800 Задржи група
62 M-1 1 4 11 7 4 103 17 6.06 W 18 Dunnolop $105.408.926 Промовиран
61 M-1 15 0 1 0 1 14 17 0.82 R2 800 Contimental $112.903.945 Задржи група
60 M-1 24 0 0 0 0 5 17 0.29 R2 61 Dunnolop $124.123.902 Задржи група
59 P-21 3 1 6 3 1 77 17 4.53 F 1938 Dunnolop $192.954.609 Промовиран
58 P-21 15 0 0 0 0 13 17 0.76 R2 223 Dunnolop $178.858.067 Задржи група
57 A-116 3 7 10 14 5 97 17 5.71 SF 5827 Pipirelli $264.156.452 Промовиран
56 A-116 5 1 4 0 0 50 17 2.94 R2 1155 Pipirelli $215.724.778 Задржи група
55 A-116 10 0 0 0 0 20 17 1.18 R2 5442 Pipirelli $241.756.423 Задржи група
54 A-116 14 0 0 0 0 15 17 0.88 QF 1239 Pipirelli $173.411.412 Задржи група
53 A-116 14 0 1 1 0 7 17 0.41 R1 3683 Pipirelli $160.249.934 Задржи група
52 A-116 9 0 0 0 0 23 17 1.35 QF ? Pipirelli $207.920.850 Задржи група
51 A-116 13 0 0 0 0 10 17 0.59 R1 1074 Pipirelli $187.164.954 Задржи група
50 A-116 5 0 2 0 0 39 17 2.29 QF ? Pipirelli $189.840.281 Задржи група
49 A-116 16 0 0 0 1 13 17 0.76 R1 1136 Pipirelli $123.612.019 Задржи група
48 A-116 13 0 1 0 0 13 17 0.76 R1 ? Pipirelli $92.258.131 Задржи група
47 A-116 9 0 1 0 0 24 17 1.41 R1 927 Pipirelli $82.542.785 Задржи група
46 A-116 11 0 0 0 0 14 17 0.82 R1 1002 Pipirelli $57.733.810 Задржи група
45 R-88 5 0 8 15 1 69 17 4.06 R2 ? Pipirelli $64.374.066 Промовиран*
44 R-88 12 0 2 0 0 17 16 1.06 QF - Pipirelli $-25.544.700 Задржи група