Профил на менаџерот: Gábor Horváth

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Alfa generic - 1984 / 85
Име:Gábor Horváth
Држава: Унгарија
Пол:Машко
Се приклучи:Мар 18, 2009
Последна интеракција: Вчера во 07:52:21
Постови на форумот:1  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:6 (705)
Освоени поени:22 (1186)
Победи:1 (21)
Подиуми:1 (88)
Пол-позиции:1 (32)
Најбрзи круга:0 (12)
Просечно поени/трка: 3.67 (1.68)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

22% отклучени

(79/365)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Gábor Horváth Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 13, Трка 15
Број на најавувања:6291
Време поминато на ГПРО:944.9 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Rookie - 63
Позиција во сезоната:4
Пари: $??.???.???
Возач: Pierre-Henri Bernard (96)
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:3
Гуми: Pipirelli
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

All-Inkl.Com (R63) - 3 трки
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
83 A-43 36 0 0 0 0 0 13 0 - 5512 Pipirelli $-49.959.860 Испаднат
82 R-37 4 2 6 0 0 77 16 4.81 QF 4397 Pipirelli $38.924.049 Промовиран
81 R-37 9 0 0 0 0 10 13 0.77 QF 6142 Pipirelli $-35.497.011 Задржи група
80 R-37 15 0 0 0 0 2 12 0.17 R2 6371 Pipirelli $6.838.857 Задржи група
79 A-28 38 0 0 0 0 0 11 0 - 6518 Pipirelli $6.422.533 Испаднат
78 R-147 3 0 4 0 0 55 17 3.24 QF 3339 Pipirelli $23.465.230 Промовиран
77 A-28 36 0 0 0 0 0 17 0 - 4890 Pipirelli $7.790.595 Испаднат
76 A-28 34 0 0 0 0 0 17 0 - 2795 Pipirelli $6.068.705 Задржи група
75 A-28 5 0 3 0 0 31 17 1.82 R2 1689 Pipirelli $23.330.676 Задржи група
74 A-28 11 0 0 0 0 10 17 0.59 R2 1367 Pipirelli $14.321.655 Задржи група
73 A-28 22 0 0 0 0 2 17 0.12 - 2172 Pipirelli $10.971.166 Задржи група
72 A-28 26 0 0 0 0 0 17 0 R1 3682 Pipirelli $15.697.561 Задржи група
71 A-28 29 0 0 0 0 0 16 0 - 4160 Pipirelli $9.454.473 Задржи група
70 A-28 24 0 0 0 0 0 17 0 R2 1768 Pipirelli $11.527.903 Задржи група
69 A-28 24 0 1 0 0 6 16 0.38 R1 4307 Pipirelli $15.838.743 Задржи група
68 R-109 1 6 16 5 4 137 17 8.06 W 2796 Pipirelli $40.499.858 Промовиран
67 A-88 37 0 0 0 0 0 15 0 - 5144 Pipirelli $-2.376.586 Испаднат
66 R-85 3 3 11 3 2 107 17 6.29 SF 2647 Pipirelli $24.644.867 Промовиран
65 R-85 6 0 4 5 0 56 16 3.5 R2 4765 Pipirelli $30.847.572 Задржи група
64 A-105 36 0 0 0 0 0 16 0 R1 4588 Pipirelli $-22.177.290 Испаднат
63 A-120 23 0 0 0 0 0 17 0 R2 2588 Pipirelli $18.240.692 Задржи група
62 R-91 2 4 9 1 0 102 17 6 SF 2626 Pipirelli $27.094.113 Промовиран
61 R-91 9 0 1 1 2 27 15 1.8 R1 6041 Pipirelli $-16.955.103 Задржи група
58-60 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
57 A-10 36 0 0 0 0 0 3 0 - 10670 Pipirelli $-11.860.154 Пензиониран
56 R-111 3 4 9 8 2 95 15 6.33 F 7214 Pipirelli $17.029.754 Промовиран
55 R-111 8 0 2 0 0 35 12 2.92 - 7727 Pipirelli $-11.939.589 Задржи група
47-54 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
46 R-165 20 0 0 0 0 0 4 0 R1 - Pipirelli $17.976.564 Задржи група
45 R-165 12 0 1 0 1 14 15 0.93 F - Pipirelli $-24.537.747 Задржи група
44 R-165 20 0 0 0 0 0 13 0 R1 - Pipirelli $1.020.705 Задржи група
37-43 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
36 R-277 5 0 3 0 0 50 14 3.57 QF - Pipirelli $-27.730.048 Задржи група
35 R-277 11 0 0 0 0 19 13 1.46 R2 - Pipirelli $-46.506.229 Задржи група
34 R-277 4 0 5 0 0 60 16 3.75 W - Pipirelli $-23.465.611 Задржи група
33 R-277 14 0 0 0 0 11 12 0.92 R1 - Pipirelli $-1.253.132 Задржи група
32 R-277 14 0 0 0 0 3 8 0.38 R1 - Pipirelli $3.762.311 Задржи група
31 R-277 12 0 0 0 0 15 14 1.07 QF - Pipirelli $-4.673.243 Задржи група
30 R-277 16 0 0 0 0 3 11 0.27 R1 - Pipirelli $1.265.140 Задржи група
29 A-41 37 0 0 0 0 0 14 0 - - Pipirelli $-35.475.705 Испаднат
28 R-75 1 1 10 7 0 91 17 5.35 F 1288 Pipirelli $37.854.477 Промовиран
27 R-75 7 0 1 1 0 39 17 2.29 QF ? Pipirelli $10.754.678 Задржи група
26 R-75 15 0 0 0 0 10 17 0.59 SF 2182 Pipirelli $6.203.590 Задржи група
25 R-75 15 0 1 0 0 14 17 0.82 R1 1993 Pipirelli $-19.094.415 Задржи група
24 R-75 16 0 0 0 0 6 12 0.5 - - Pipirelli $5.755.211 Задржи група
20-23 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
19 R-246 12 0 0 0 0 11 10 1.1 QF - Pipirelli $7.551.419 Задржи група
18 R-246 11 0 0 0 0 14 17 0.82 R1 ? Pipirelli $-2.958.801 Задржи група
17 R-246 11 0 0 0 1 18 14 1.29 QF - Pipirelli $4.639.615 Задржи група
16 R-246 7 0 0 0 0 27 16 1.69 R2 - blank $23.528.968 Задржи група
15 A-60 38 0 0 0 0 0 12 0 - - blank $-13.219.911 Испаднат
14 A-60 25 0 0 0 0 0 17 0 - ? blank $3.043.959 Задржи група
13 R-53 22 0 0 0 0 7 3 2.33 - - blank $12.727.468 Промовиран*