Профил на менаџерот: Ivan Salinovic

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Ivan Salinovic
Држава: Хрватска
Пол:Машко
Се приклучи:Ное 9, 2014
Последна интеракција: Јун 4 2018, 22:03:25
Постови на форумот:68  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (174)
Освоени поени:0 (444)
Победи:0 (14)
Подиуми:0 (43)
Пол-позиции:0 (33)
Најбрзи круга:0 (11)
Просечно поени/трка: - (2.55)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

22% отклучени

(81/371)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Ivan Salinovic Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 44, Трка 8
Број на најавувања:2818
Време поминато на ГПРО:615.5 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:Во врска

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Кариера на менаџерот Ivan Salinovic (Последна обнова: Јан 18 2017, 15:27:19)

"Being second is to be the first of the ones who lose" - Ayrton Senna