Профил на менаџерот: Svetlin Georgiev

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Svetlin Georgiev
Држава: Бугарија
Пол:Машко
Се приклучи:Ное 11, 2014
Последна интеракција: Јул 25 2018, 07:18:37
Постови на форумот:0
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (340)
Освоени поени:0 (837)
Победи:0 (20)
Подиуми:0 (60)
Пол-позиции:0 (26)
Најбрзи круга:0 (43)
Просечно поени/трка: - (2.46)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

26% отклучени

(93/352)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Svetlin Georgiev Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 44, Трка 8
Број на најавувања:1502
Време поминато на ГПРО:233.5 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
66-73 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
65 R-43 11 0 0 0 0 13 13 1 R1 6497 Pipirelli $-25.386.122 Задржи група
64 R-43 10 0 0 1 1 18 16 1.12 QF 6236 Pipirelli $-13.922.861 Задржи група
63 R-43 9 0 0 1 4 29 17 1.71 SF 5622 Pipirelli $-20.261.427 Задржи група
62 R-43 10 0 0 0 1 20 17 1.18 W 3661 Pipirelli $-8.776.930 Задржи група
61 R-43 10 0 1 1 0 20 16 1.25 R1 6976 Pipirelli $15.557.963 Задржи група
60 R-43 12 0 0 0 0 17 17 1 R2 7815 Pipirelli $45.671.183 Задржи група
59 R-43 6 0 1 0 1 34 17 2 QF 7131 Pipirelli $14.738.969 Задржи група
58 R-43 7 0 1 0 1 34 17 2 R1 6537 Pipirelli $21.297.091 Задржи група
57 R-224 5 0 2 0 1 62 17 3.65 QF 5194 Pipirelli $12.696.983 Задржи група
56 R-224 6 0 5 6 2 54 15 3.6 R1 7142 Pipirelli $28.610.540 Задржи група
55 R-224 4 0 9 2 1 77 15 5.13 QF 7733 Pipirelli $14.694.734 Задржи група
54 R-224 2 3 9 1 12 88 16 5.5 QF 7081 Pipirelli $-5.859.464 Задржи група
53 A-120 40 0 0 0 0 0 2 0 - 17339 Pipirelli $777.489 Пензиониран
52 R-3 2 4 11 1 6 100 16 6.25 QF - Pipirelli $550.791 Промовиран
51 A-76 25 0 0 0 0 0 17 0 R1 2142 Pipirelli $-5.888.874 Испаднат
50 R-54 4 4 8 3 2 85 17 5 SF ? Pipirelli $13.204.627 Промовиран*
49 A-69 31 0 0 0 0 0 17 0 R1 ? Pipirelli $21.735.313 Испаднат
48 A-69 23 0 0 0 0 2 17 0.12 - ? Pipirelli $28.374.653 Задржи група
47 R-43 5 3 7 4 2 77 17 4.53 W ? Pipirelli $23.642.289 Промовиран*
46 A-118 33 0 0 0 0 0 17 0 - ? Pipirelli $-3.354.697 Испаднат
45 R-390 3 6 6 6 9 96 17 5.65 SF ? Pipirelli $13.117.352 Промовиран
44 R-390 9 0 0 0 0 11 10 1.1 - - Pipirelli $19.250.522 Задржи група