Профил на менаџерот: Németh Gergely

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Generic white livery
Име:Németh Gergely
Држава: Унгарија
Пол:Машко
Се приклучи:Ное 21, 2014
Последна интеракција: Мар 24 2019, 22:24:04
Постови на форумот:0
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (264)
Освоени поени:0 (460)
Победи:0 (6)
Подиуми:0 (35)
Пол-позиции:0 (6)
Најбрзи круга:0 (4)
Просечно поени/трка: - (1.74)
Сертификат: Менаџерот го комплетираше ГПРО сертификациониот тест успешно! (Мај 3, 2018)
Достигнувања:

11% отклучени

(39/352)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Németh Gergely Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 44, Трка 11
Број на најавувања:2071
Време поминато на ГПРО:294.4 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:Во врска

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
70-72 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
69 A-84 24 0 0 0 1 1 10 0.1 R1 7078 Pipirelli $-4.953.574 Пензиониран
68 A-84 21 0 0 0 0 1 17 0.06 R1 2794 Pipirelli $11.089.211 Задржи група
67 A-84 30 0 0 0 0 0 17 0 - 2439 Pipirelli $10.035.220 Задржи група
66 R-62 2 4 14 5 1 123 17 7.24 SF 2629 Pipirelli $10.445.255 Промовиран
65 R-62 5 0 2 0 0 44 17 2.59 SF 3023 Pipirelli $4.390.254 Задржи група
64 R-62 7 0 3 0 1 40 13 3.08 - 6426 Pipirelli $835.794 Задржи група
60-63 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
59 A-50 25 0 0 0 0 0 10 0 R1 7482 Pipirelli $-14.681.620 Пензиониран
58 A-50 15 0 1 0 0 10 17 0.59 QF 2529 Pipirelli $7.891.494 Задржи група
57 A-50 8 0 1 0 0 31 17 1.82 R2 1456 Pipirelli $15.511.486 Задржи група
56 R-244 3 1 8 1 1 100 17 5.88 W 2788 Pipirelli $5.737.901 Промовиран
52-55 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
51 A-95 24 0 0 0 0 1 9 0.11 R1 - Pipirelli $-9.518.056 Пензиониран
50 A-95 28 0 0 0 0 1 13 0.08 R1 - Pipirelli $9.861.881 Задржи група
49 A-95 24 0 0 0 0 4 16 0.25 R2 - Pipirelli $4.522.672 Задржи група
48 A-95 24 0 0 0 0 0 17 0 R1 1460 Pipirelli $7.466.661 Задржи група
47 A-95 22 0 0 0 0 5 17 0.29 R1 1199 Pipirelli $1.904.348 Задржи група
46 R-256 5 0 4 0 0 57 17 3.35 SF 2246 Pipirelli $5.942.199 Промовиран*
45 R-256 9 1 2 0 0 36 17 2.12 QF ? Pipirelli $-20.914.602 Задржи група
44 R-256 14 0 0 0 0 6 6 1 - - Pipirelli $-10.494.164 Задржи група