Профил на менаџерот: Kiss Sándor

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Kiss Sándor
Држава: Унгарија
Пол:Машко
Се приклучи:Дек 18, 2014
Последна интеракција: Вчера во 22:36:25
Постови на форумот:0
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:6 (350)
Освоени поени:3 (631)
Победи:0 (16)
Подиуми:0 (52)
Пол-позиции:0 (3)
Најбрзи круга:0 (25)
Просечно поени/трка: 0.5 (1.8)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

16% отклучени

(60/371)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Kiss Sándor Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 45, Трка 1
Број на најавувања:5168
Време поминато на ГПРО:686.8 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Amateur - 70
Позиција во сезоната:13
Пари: $?.???.???
Возач: Ferdinando Fisichella (120)
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:7
Гуми: Pipirelli
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
87 A-70 27 0 0 0 0 1 16 0.06 R1 4499 Pipirelli $12.523.710 Задржи група
86 A-70 27 0 0 0 0 1 15 0.07 R1 4696 Pipirelli $5.683.509 Задржи група
85 A-70 30 0 0 0 0 0 15 0 R2 4798 Pipirelli $5.199.003 Задржи група
84 A-70 30 0 0 0 0 0 16 0 - 4318 Pipirelli $1.734.512 Задржи група
83 R-124 3 3 8 1 2 94 14 6.71 F 5236 Pipirelli $4.157.400 Промовиран
82 R-124 2 3 7 0 4 92 17 5.41 QF 3860 Pipirelli $-2.511.065 Задржи група
81 R-124 2 0 9 0 0 90 17 5.29 F 3416 Pipirelli $-27.494.745 Задржи група
80 A-42 34 0 0 0 0 0 17 0 R1 2780 Pipirelli $1.076.412 Испаднат
79 A-42 20 0 1 0 0 8 17 0.47 R1 1565 Pipirelli $4.770.406 Задржи група
78 A-42 23 0 0 0 0 2 17 0.12 R1 5321 Pipirelli $36.737.977 Задржи група
77 A-42 24 0 0 0 0 2 17 0.12 R1 3367 Pipirelli $25.226.628 Задржи група
76 A-42 26 0 0 0 0 0 17 0 R1 2453 Pipirelli $31.866.435 Задржи група
75 R-126 3 3 8 2 1 90 17 5.29 SF 2894 Pipirelli $31.792.958 Промовиран
74 R-126 7 0 0 0 0 29 17 1.71 QF 3728 Pipirelli $6.903.922 Задржи група
60-73 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
59 R-57 14 0 1 0 0 13 6 2.17 R2 9409 Pipirelli $12.854.583 Задржи група
58 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
57 R-135 14 0 0 0 0 2 4 0.5 R1 10940 Pipirelli $18.130.515 Задржи група
54-56 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
53 R-233 19 0 0 0 0 0 0 - R1 13135 Pipirelli $16.371.000 Задржи група
52 R-3 11 0 2 0 0 12 5 2.4 QF - Pipirelli $11.774.652 Задржи група
51 R-3 13 0 0 0 0 2 6 0.33 R2 - Pipirelli $-18.371.926 Задржи група
50 A-58 36 0 0 0 0 0 16 0 - - Pipirelli $-35.560.987 Испаднат
49 R-144 3 5 8 0 0 87 17 5.12 SF ? Pipirelli $13.652.295 Промовиран
48 R-144 6 2 3 0 9 37 16 2.31 SF - Pipirelli $-5.610.035 Задржи група
47 A-21 35 0 0 0 0 0 11 0 - - Pipirelli $-8.949.684 Пензиониран
46 R-396 4 0 4 0 2 52 17 3.06 SF ? Pipirelli $3.621.399 Промовиран
45 R-396 14 0 1 0 7 6 17 0.35 R1 ? Pipirelli $-9.763.977 Задржи група