Профил на менаџерот: Robert Ewing

ГПРО Профил

Слика
Подржи го ГПРО идното развивање и надградување со тоа што ке станате супортер !
Шлем
Изглед на болид
Име:Robert Ewing
Држава: САД
Пол:Машко
Се приклучи:Дек 19, 2014
Последна интеракција: Дек 23 2019, 16:52:42
Постови на форумот:24  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (365)
Освоени поени:0 (755)
Победи:0 (19)
Подиуми:0 (55)
Пол-позиции:0 (18)
Најбрзи круга:0 (15)
Просечно поени/трка: - (2.07)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

22% отклучени

(78/352)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Robert Ewing Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 45, Трка 1
Број на најавувања:1364
Време поминато на ГПРО:746.2 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: Pipirelli
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
73 R-184 9 0 0 0 1 29 14 2.07 - 5891 Pipirelli $25.187.406 Задржи група
67-72 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
66 P-20 34 0 0 0 0 0 4 0 R1 13602 Yokomama $-14.943.814 Пензиониран
65 A-74 4 3 6 4 3 68 15 4.53 QF 4823 Pipirelli $23.399.039 Промовиран
64 A-105 8 1 4 0 1 36 15 2.4 R1 5117 Pipirelli $37.760.297 Задржи група
63 A-105 9 0 2 0 0 29 17 1.71 R1 1353 Pipirelli $46.144.667 Задржи група
62 A-105 14 0 0 0 0 11 17 0.65 R2 1404 Pipirelli $54.733.129 Задржи група
61 R-87 1 6 12 10 4 126 17 7.41 QF 2653 Pipirelli $55.676.286 Промовиран
60 P-20 39 0 0 0 0 0 11 0 - 7220 Yokomama $-11.151.385 Спец пот
59 A-76 3 2 5 0 2 61 17 3.59 QF 2041 Pipirelli $16.002.293 Промовиран
58 A-76 11 0 0 0 1 17 17 1 QF 1558 Pipirelli $5.190.252 Задржи група
57 A-76 11 0 0 0 0 17 17 1 QF 3139 Pipirelli $13.743.757 Задржи група
56 A-76 13 0 0 2 0 9 17 0.53 R2 3035 Pipirelli $12.579.414 Задржи група
55 A-76 11 0 1 1 0 17 17 1 R1 4743 Pipirelli $6.419.272 Задржи група
54 A-76 17 0 0 0 0 4 17 0.24 R2 1841 Pipirelli $20.658.526 Задржи група
53 A-76 17 0 1 0 0 11 17 0.65 R1 2128 Pipirelli $11.538.723 Задржи група
52 A-76 4 0 1 0 0 48 17 2.82 QF ? Pipirelli $25.163.318 Задржи група
51 A-76 23 0 0 0 0 1 17 0.06 R1 1405 Pipirelli $8.668.906 Задржи група
50 A-76 14 0 0 0 0 10 17 0.59 R1 ? Pipirelli $7.421.013 Задржи група
49 R-210 1 6 11 1 0 114 17 6.71 W 1937 Pipirelli $41.658.967 Промовиран
48 A-61 20 0 1 0 0 6 17 0.35 - 2432 Pipirelli $-26.070.883 Испаднат
47 R-379 5 1 8 0 2 65 17 3.82 F ? Pipirelli $474.980 Промовиран*
46 R-379 7 0 1 0 0 45 17 2.65 QF 2386 Pipirelli $6.881.316 Задржи група
45 R-117 9 0 2 0 1 31 17 1.82 QF ? Pipirelli $7.371.347 Задржи група