Профил на менаџерот: Richard Revák

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Richard Revák
Држава: Словачка
Пол:Машко
Се приклучи:Дек 30, 2014
Последна интеракција: Авг 24 2018, 18:13:39
Постови на форумот:58  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (354)
Освоени поени:0 (549)
Победи:0 (19)
Подиуми:0 (38)
Пол-позиции:0 (44)
Најбрзи круга:0 (5)
Просечно поени/трка: - (1.55)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

28% отклучени

(97/352)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Richard Revák Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 45, Трка 5
Број на најавувања:3592
Време поминато на ГПРО:873.7 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:Пензиониран

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
67-74 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
66 A-34 39 0 0 0 0 0 4 0 - 13725 Pipirelli $-32.752.176 Пензиониран
65 P-18 31 0 0 0 0 1 17 0.06 R1 3107 Yokomama $279.965 Испаднат
64 P-18 26 0 0 0 0 0 16 0 R2 3404 Yokomama $9.533.903 Задржи група
63 P-18 19 0 0 0 0 7 17 0.41 R2 378 Dunnolop $27.199.757 Задржи група
62 P-18 13 0 1 0 0 19 16 1.19 R1 2722 Dunnolop $20.363.866 Задржи група
61 P-18 14 0 0 0 0 16 17 0.94 R2 300 Dunnolop $44.945.843 Задржи група
60 A-116 3 4 10 10 3 95 17 5.59 QF 3531 Pipirelli $130.598.651 Промовиран
59 A-116 5 0 2 0 0 42 17 2.47 R2 2402 Pipirelli $84.373.437 Задржи група
58 A-116 15 0 1 0 0 7 17 0.41 R1 1570 Pipirelli $51.621.123 Задржи група
57 A-116 19 0 0 0 0 2 17 0.12 R1 4197 Pipirelli $40.135.241 Задржи група
56 A-116 16 0 0 0 0 5 16 0.31 R1 4474 Pipirelli $19.178.805 Задржи група
55 P-22 35 0 0 0 0 0 17 0 R1 802 Dunnolop $-2.409.966 Испаднат
54 P-22 26 0 0 0 0 7 17 0.41 R1 380 Dunnolop $4.885.423 Задржи група
53 P-22 26 0 0 0 0 8 17 0.47 SF 2369 Dunnolop $5.498.345 Задржи група
52 P-22 25 0 0 1 1 6 17 0.35 R1 253 Dunnolop $12.165.616 Задржи група
51 P-22 19 0 0 2 0 11 17 0.65 R1 306 Dunnolop $20.183.874 Задржи група
50 A-31 1 3 9 10 0 96 17 5.65 W 314 Pipirelli $42.306.142 Промовиран
49 A-31 10 0 1 0 1 26 17 1.53 R1 1177 Pipirelli $35.246.436 Задржи група
48 A-31 19 0 0 1 0 4 17 0.24 QF 970 Pipirelli $44.078.911 Задржи група
47 R-225 1 12 13 17 0 136 17 8 W 1775 Pipirelli $41.992.981 Промовиран
46 R-225 6 0 1 3 0 47 17 2.76 R2 2605 Pipirelli $-10.572.260 Задржи група
45 R-225 12 0 0 0 0 14 13 1.08 - - Pipirelli $43.139.677 Задржи група