Профил на менаџерот: Roman Khodykin

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Roman Khodykin
Држава: Руска Федерација
Пол:Машко
Се приклучи:Дек 30, 2014
Последна интеракција: Сеп 6 2019, 22:51:32
Постови на форумот:0
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:3 (8)
Освоени поени:0 (25)
Победи:1 (1)
Подиуми:3 (3)
Пол-позиции:1 (1)
Најбрзи круга:1 (1)
Просечно поени/трка: 0 (3.12)
Сертификат: Менаџерот го комплетираше ГПРО сертификациониот тест успешно! (Авг 15, 2019)
Достигнувања:

4% отклучени

(13/352)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Roman Khodykin Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 71, Трка 13
Број на најавувања:258
Време поминато на ГПРО:52.4 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: Pipirelli
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
71 R-155 18 0 0 0 0 1 5 0.2 - 6592 Pipirelli $25.758.668 Задржи група
46-70 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
45 R-63 37 0 0 0 0 0 0 - - - Pipirelli $21.197.780 Задржи група