Профил на менаџерот: Víctor Manuel

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Víctor Manuel
Држава: Шпанија
Пол:Машко
Се приклучи:Јан 21, 2015
Последна интеракција: Дек 4 2019, 19:54:56
Постови на форумот:0
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:10 (346)
Освоени поени:29 (615)
Победи:0 (10)
Подиуми:0 (45)
Пол-позиции:0 (1)
Најбрзи круга:0 (4)
Просечно поени/трка: 2.9 (1.78)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

10% отклучени

(34/352)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Víctor Manuel Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 45, Трка 11
Број на најавувања:1220
Време поминато на ГПРО:361.9 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Rookie - 89
Позиција во сезоната:6
Пари: $?.???.???
Возач: Tim Hofbauer (97)
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:3
Гуми: Pipirelli
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
72 R-89 12 0 0 0 0 13 17 0.76 R2 3384 Pipirelli $5.427.265 Задржи група
71 R-89 9 0 0 0 0 23 17 1.35 R1 3353 Pipirelli $7.247.833 Задржи група
70 R-89 7 0 2 0 0 51 16 3.19 SF 4537 Pipirelli $7.195.825 Задржи група
69 R-89 7 0 3 0 0 42 16 2.62 SF 5114 Pipirelli $-6.694.870 Задржи група
68 A-33 39 0 0 0 0 0 11 0 - 6764 Pipirelli $-1.163.445 Испаднат
67 A-33 37 0 0 0 0 0 17 0 - 3110 Pipirelli $9.204.616 Задржи група
66 A-33 30 0 0 0 0 0 17 0 R1 3511 Pipirelli $5.130.324 Задржи група
65 R-82 3 1 6 0 0 83 17 4.88 F 2366 Pipirelli $15.551.970 Промовиран
64 R-82 11 0 0 0 0 23 16 1.44 R1 4930 Pipirelli $8.336.474 Задржи група
59-63 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
58 A-13 35 0 0 0 0 0 1 0 - 11009 Pipirelli $-2.201.079 Пензиониран
57 A-13 30 0 0 0 0 0 11 0 R1 7489 Pipirelli $10.581.185 Задржи група
56 A-13 31 0 0 0 0 0 10 0 - 8148 Pipirelli $13.415.074 Задржи група
55 A-13 25 0 0 0 0 0 17 0 R1 2098 Pipirelli $20.441.964 Задржи група
54 R-24 2 4 12 0 2 99 14 7.07 SF 6696 Pipirelli $128.489 Промовиран
53 A-2 39 0 0 0 0 0 14 0 - 6757 Pipirelli $1.611.703 Испаднат
52 A-2 29 0 0 0 0 0 17 0 R1 1441 Pipirelli $14.580.593 Задржи група
51 A-2 31 0 0 0 0 0 16 0 - - Pipirelli $19.378.587 Задржи група
50 R-200 2 3 12 1 2 112 17 6.59 W ? Pipirelli $8.849.796 Промовиран
49 A-91 31 0 0 0 0 0 17 0 R1 1750 Pipirelli $756.434 Испаднат
48 R-255 5 0 2 0 0 52 17 3.06 F ? Pipirelli $4.615.565 Промовиран*
47 A-96 32 0 0 0 0 0 17 0 R1 ? Pipirelli $9.976.217 Испаднат
46 R-126 5 1 6 0 0 60 17 3.53 QF ? Pipirelli $2.250.764 Промовиран
45 R-126 8 1 2 0 0 28 7 4 - - Pipirelli $3.878.525 Задржи група