Профил на менаџерот: Róbert Villásek

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Róbert Villásek
Држава: Унгарија
Пол:Машко
Се приклучи:Јан 30, 2015
Последна интеракција: Вчера во 21:38:31
Постови на форумот:28  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:3 (545)
Освоени поени:0 (1047)
Победи:0 (28)
Подиуми:0 (88)
Пол-позиции:0 (11)
Најбрзи круга:0 (31)
Просечно поени/трка: 0 (1.92)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

28% отклучени

(98/356)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Róbert Villásek Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 45, Трка 14
Број на најавувања:6712
Време поминато на ГПРО:1933.1 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Pro - 17
Позиција во сезоната:22
Пари: $??.???.???
Возач: Ryan Patrizi (121)
Технички Директор: Simon Moody (86)
Екипа во целост:18
Гуми: Yokomama
Име на тим: Hungarian Crown
Екипен пласман:434
Поени на тимот:27.3334

Спонзори

Marelli Magneti (P16) - 9 трки
Dalcom (P24) - 8 трки
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
77 M-4 37 0 0 0 0 0 13 0 - 5841 Yokomama $21.296.598 Испаднат
76 P-16 2 0 3 0 0 56 17 3.29 F 184 Yokomama $52.505.841 Промовиран
75 P-16 9 0 2 0 0 21 17 1.24 QF 280 Yokomama $33.006.341 Задржи група
74 M-1 30 0 0 0 0 1 16 0.06 R1 1916 Yokomama $64.013.206 Испаднат
73 P-24 3 3 5 5 2 69 17 4.06 QF 734 Yokomama $41.330.857 Промовиран
72 P-24 16 0 0 0 0 11 17 0.65 R2 258 Yokomama $51.562.981 Задржи група
71 P-24 6 0 3 0 2 44 17 2.59 QF 204 Yokomama $48.511.983 Задржи група
70 M-5 27 0 0 0 1 7 17 0.41 R1 87 Contimental $22.962.035 Испаднат
69 P-21 1 4 9 1 2 101 17 5.94 F 1050 Dunnolop $49.122.913 Промовиран
68 P-21 9 0 2 0 0 24 17 1.41 R2 186 Yokomama $40.784.075 Задржи група
67 P-21 14 0 0 0 0 10 17 0.59 - 349 Yokomama $21.315.072 Задржи група
66 P-21 6 1 4 2 2 42 17 2.47 W 199 Yokomama $70.336.457 Задржи група
65 P-21 8 2 3 0 2 31 17 1.82 R1 1094 Contimental $33.034.462 Задржи група
64 M-1 32 0 0 0 0 0 16 0 R1 2608 Dunnolop $47.117.244 Испаднат
63 P-22 2 4 10 1 3 96 17 5.65 F 99 Dunnolop $66.123.577 Промовиран
62 P-22 21 0 0 0 0 7 17 0.41 R1 1048 Yokomama $31.311.695 Задржи група
61 M-1 31 0 0 0 0 0 17 0 R1 338 Contimental $27.837.957 Испаднат
60 M-1 10 0 1 0 0 20 17 1.18 QF 156 Dunnolop $32.878.430 Задржи група
59 M-1 27 0 0 0 1 5 17 0.29 R1 146 Dunnolop $38.700.125 Задржи група
58 M-1 25 0 0 0 0 6 17 0.35 R2 143 Contimental $55.170.111 Задржи група
57 M-1 15 0 1 0 1 11 17 0.65 R1 235 Contimental $40.691.711 Задржи група
56 P-4 3 4 7 0 1 68 17 4 QF 196 Dunnolop $66.220.626 Промовиран
55 P-4 5 3 7 0 5 66 17 3.88 R2 97 Contimental $39.301.062 Задржи група
54 P-4 16 1 1 0 0 12 17 0.71 QF 318 Dunnolop $28.071.806 Задржи група
53 P-4 21 0 0 0 0 6 17 0.35 R1 262 Dunnolop $53.624.871 Задржи група
52 A-41 2 3 11 1 3 98 17 5.76 F 464 Pipirelli $87.359.001 Промовиран
51 A-41 6 0 4 0 0 41 17 2.41 SF 675 Pipirelli $64.680.389 Задржи група
50 A-41 7 2 3 0 4 43 17 2.53 QF ? Pipirelli $45.612.261 Задржи група
49 A-41 15 0 1 0 0 6 17 0.35 R1 ? Pipirelli $22.336.841 Задржи група
48 A-41 9 0 3 0 2 27 17 1.59 QF 1180 Pipirelli $35.926.687 Задржи група
47 A-41 18 0 0 0 0 5 17 0.29 QF 965 Pipirelli $21.191.654 Задржи група
46 R-264 1 1 8 1 0 101 17 5.94 QF ? Pipirelli $37.518.303 Промовиран
45 R-264 13 0 0 0 0 12 4 3 - - Pipirelli $-33.069.153 Задржи група