Профил на менаџерот: Pali Egedi

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Pali Egedi
Држава: Унгарија
Пол:Не е определено
Се приклучи:Фев 23, 2015
Последна интеракција: Окт 22 2021, 23:07:25
Постови на форумот:0
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:7 (310)
Освоени поени:0 (691)
Победи:0 (25)
Подиуми:0 (61)
Пол-позиции:0 (37)
Најбрзи круга:0 (17)
Просечно поени/трка: 0 (2.23)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

31% отклучени

(114/365)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Pali Egedi Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 46, Трка 2
Број на најавувања:1648
Време поминато на ГПРО:418.8 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Amateur - 43
Позиција во сезоната:28
Пари: $??.???.???
Возач: Michael Muermans (87)
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:23
Гуми: Pipirelli
Име на тим: Massza
Екипен пласман:410
Поени на тимот:61.8669

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
83 A-43 29 0 0 0 0 0 17 0 R1 3576 Pipirelli $41.836.636 Задржи група
82 P-20 32 0 0 0 0 0 17 0 R1 3678 Avonn $84.847.053 Испаднат
81 P-20 5 0 2 1 0 33 16 2.06 R1 4015 Avonn $62.268.388 Задржи група
80 P-20 13 0 1 0 0 11 17 0.65 R1 2081 Yokomama $72.974.399 Задржи група
79 P-20 17 0 0 0 0 10 17 0.59 SF 525 Yokomama $98.253.175 Задржи група
78 A-76 1 7 11 15 9 111 17 6.53 W 3759 Pipirelli $140.286.298 Промовиран
77 A-76 6 0 3 0 0 39 16 2.44 R1 4100 Pipirelli $95.017.998 Задржи група
76 A-76 17 0 1 0 0 13 17 0.76 R2 2010 Pipirelli $100.124.332 Задржи група
75 R-148 1 11 16 10 5 146 17 8.59 W 3921 Pipirelli $71.610.678 Промовиран
74 R-148 7 1 4 0 2 45 17 2.65 R1 4121 Pipirelli $-41.259.231 Задржи група
73 R-148 10 0 0 0 0 17 12 1.42 - 6084 Pipirelli $-44.620.444 Задржи група
55-72 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
54 A-121 24 0 0 0 0 3 11 0.27 R1 8566 Pipirelli $85.326.503 Пензиониран
53 A-121 8 0 2 0 0 17 16 1.06 R1 4030 Pipirelli $65.836.022 Задржи група
52 A-121 16 0 1 0 0 10 15 0.67 R1 - Pipirelli $112.069.917 Задржи група
51 A-121 20 0 0 0 0 4 17 0.24 R1 ? Pipirelli $105.149.068 Задржи група
50 R-134 2 1 7 0 0 84 17 4.94 F 2290 Pipirelli $54.428.223 Промовиран
49 R-134 10 0 0 0 0 24 17 1.41 R2 2822 Pipirelli $-9.373.677 Задржи група
48 R-134 11 1 3 1 1 24 8 3 - - Pipirelli $-41.422.512 Задржи група
47 A-17 36 0 0 0 0 0 6 0 R1 - Pipirelli $74.664 Пензиониран
46 R-112 1 4 10 10 0 100 16 6.25 W - Pipirelli $25.457.739 Промовиран