Профил на менаџерот: Szabolcs Szabó

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Szabolcs Szabó
Држава: Унгарија
Пол:Машко
Се приклучи:Мар 15, 2015
Последна интеракција: Вчера во 16:26:47
Постови на форумот:3  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:14 (180)
Освоени поени:0 (311)
Победи:0 (10)
Подиуми:0 (25)
Пол-позиции:0 (1)
Најбрзи круга:0 (13)
Просечно поени/трка: 0 (1.73)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

12% отклучени

(44/352)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Szabolcs Szabó Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 46, Трка 8
Број на најавувања:989
Време поминато на ГПРО:138.9 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:Во врска

Преглед на податоците од играта

Група:Amateur - 40
Позиција во сезоната:37
Пари: $-??.???.???
Возач: Ivan Proetto (91)
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:4
Гуми: Pipirelli
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

Vielive (R84) - 6 трки
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
73 A-40 28 0 0 0 0 0 16 0 R1 4201 Pipirelli $18.941.010 Задржи група
72 A-40 33 0 0 0 0 0 16 0 R1 5705 Pipirelli $22.294.259 Задржи група
71 R-84 2 2 8 1 6 75 15 5 - 5221 Pipirelli $10.583.100 Промовиран
63-70 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
62 R-22 21 0 0 0 0 0 0 - R1 12115 Pipirelli $17.871.000 Задржи група
60-61 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
59 A-108 30 0 0 0 0 0 1 0 R1 10937 Pipirelli $11.569.503 Пензиониран
58 A-108 25 0 0 0 0 1 16 0.06 R1 5913 Pipirelli $25.710.550 Задржи група
57 R-34 3 5 8 0 5 87 17 5.12 QF 5999 Pipirelli $38.049.355 Промовиран
52-56 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
51 A-76 36 0 0 0 0 0 10 0 R1 - Pipirelli $-2.264.846 Пензиониран
50 A-76 31 0 0 0 0 0 16 0 R1 - Pipirelli $4.517.786 Задржи група
49 R-211 7 3 3 0 1 59 17 3.47 QF ? Pipirelli $10.613.414 Промовиран*
48 A-52 33 0 0 0 0 0 16 0 - - Pipirelli $3.792.147 Испаднат
47 R-87 6 0 3 0 1 53 17 3.12 QF ? Pipirelli $7.342.534 Промовиран*
46 R-87 8 0 3 0 0 36 9 4 - - Pipirelli $11.706.686 Задржи група