Профил на менаџерот: Edwin Carlier

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Edwin Carlier
Држава: Белгија
Пол:Машко
Се приклучи:Апр 11, 2009
Последна интеракција: Окт 21 2019, 19:23:53
Постови на форумот:437  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (957)
Освоени поени:0 (1763)
Победи:0 (54)
Подиуми:0 (138)
Пол-позиции:0 (43)
Најбрзи круга:0 (37)
Просечно поени/трка: - (1.84)
Сертификат: Менаџерот го комплетираше ГПРО сертификациониот тест успешно! (Апр 25, 2009)
Достигнувања:

45% отклучени

(160/352)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Edwin Carlier Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:carlier.edwin

Основни информации

Прво ГП: Сезона 14, Трка 3
Број на најавувања:21743
Време поминато на ГПРО:6699.4 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Кариера на менаџерот Edwin Carlier (Последна обнова: Ное 12 2016, 18:52:13)
NEVER MISSED ONE RACE