Профил на менаџерот: Mato Nikic

ГПРО Профил

Слика
Подржи го ГПРО идното развивање и надградување со тоа што ке станате супортер !
Шлем
Изглед на болид
Име:Mato Nikic
Држава: Босна и Херцеговина
Пол:Машко
Се приклучи:Апр 6, 2015
Последна интеракција: Денес во 13:16:55
Постови на форумот:692  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:5 (603)
Освоени поени:5 (1487)
Победи:0 (51)
Подиуми:0 (120)
Пол-позиции:0 (46)
Најбрзи круга:0 (32)
Просечно поени/трка: 1 (2.47)
Сертификат: Менаџерот го комплетираше ГПРО сертификациониот тест успешно! (Мај 10, 2016)
Достигнувања:

45% отклучени

(161/358)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Mato Nikic Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:live:matogames_1

Основни информации

Прво ГП: Сезона 46, Трка 14
Број на најавувања:21220
Време поминато на ГПРО:4788.5 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:Во брачна заедница

Преглед на податоците од играта

Група:Master - 3
Позиција во сезоната:14
Пари: $??.???.???
Возач: Stephen Beuttler (179)
Технички Директор: André Philippe (99)
Екипа во целост:43
Гуми: Yokomama
Име на тим: Supersonic Turtles
Екипен пласман:5
Поени на тимот:209.9333

Спонзори

ORISS (M3) - 19 трки
Solving (M3) - 3 трки
ID&ID&T (A84) - 2 трки
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Кариера на менаџерот Mato Nikic (Последна обнова: Авг 17 2020, 07:47:12)
 

_/_/_/ _/
_/ _/ _/ _/_/_/ _/_/ _/ _/_/ _/_/_/ _/_/ _/_/_/ _/_/_/
_/_/ _/ _/ _/ _/ _/_/_/_/ _/_/ _/_/ _/ _/ _/ _/ _/ _/
_/ _/ _/ _/ _/ _/ _/ _/_/ _/ _/ _/ _/ _/ _/
_/_/_/ _/_/_/ _/_/_/ _/_/_/ _/ _/_/_/ _/_/ _/ _/ _/ _/_/_/
_/
_/

_/_/_/_/_/ _/ _/
_/ _/ _/ _/ _/_/ _/_/_/_/ _/ _/_/ _/_/_/
_/ _/ _/ _/_/ _/ _/ _/_/_/_/ _/_/
_/ _/ _/ _/ _/ _/ _/ _/_/
_/ _/_/_/ _/ _/_/ _/ _/_/_/ _/_/_/