Профил на менаџерот: Jan Velske3

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
GPRO Champ Car
Име:Jan Velske
Држава: Германија
Пол:Машко
Се приклучи:Апр 7, 2015
Последна интеракција: Сеп 27 2022, 12:31:36
Постови на форумот:896  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 3
Број на трки:0 (615)
Освоени поени:0 (1696)
Победи:0 (68)
Подиуми:0 (151)
Пол-позиции:0 (58)
Најбрзи круга:0 (55)
Просечно поени/трка: - (2.76)
Сертификат: Менаџерот го комплетираше ГПРО сертификациониот тест успешно! (Мај 9, 2015)
Достигнувања:

53% отклучени

(198/371)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Jan Velske Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 46, Трка 15
Број на најавувања:17789
Време поминато на ГПРО:3026.8 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Кариера на менаџерот Jan Velske (Последна обнова: Јул 22 2021, 22:26:49)
Live fast, die young