Профил на менаџерот: Diana Klavina

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Diana Klavina
Држава: Латвија
Пол:Женски
Се приклучи:Апр 13, 2009
Последна интеракција: Дек 13 2013, 21:52:07
Постови на форумот:145  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (401)
Освоени поени:0 (1095)
Победи:0 (43)
Подиуми:0 (103)
Пол-позиции:0 (74)
Најбрзи круга:0 (39)
Просечно поени/трка: - (2.73)
Сертификат: Менаџерот го комплетираше ГПРО сертификациониот тест успешно! (Апр 14, 2009)
Достигнувања:

45% отклучени

(160/352)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Diana Klavina Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 14, Трка 3
Број на најавувања:9328
Време поминато на ГПРО:2941 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
39-72 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
38 R-277 23 0 0 0 0 0 0 - R1 - Pipirelli $30.857.000 Задржи група
37 M-1 7 0 3 1 2 30 17 1.76 R2 ? Dunnolop $-27.160.038 Спец пот
36 M-1 5 1 5 0 0 45 17 2.65 R2 30 Yokomama $20.306.257 Задржи група
35 M-1 13 0 0 0 0 12 16 0.75 R2 - Yokomama $14.877.569 Задржи група
34 Elite 32 0 0 0 0 0 17 0 - ? Pipirelli $48.410.512 Испаднат
33 M-2 3 1 8 3 0 71 17 4.18 W 21 Dunnolop $46.163.802 Промовиран
32 M-2 7 0 1 1 0 30 17 1.76 R2 32 Yokomama $11.536.206 Задржи група
31 M-2 14 1 1 0 0 10 17 0.59 R1 129 Yokomama $27.189.366 Задржи група
30 P-15 4 3 9 11 3 86 17 5.06 F 63 Yokomama $51.683.026 Промовиран
29 P-15 9 0 3 0 0 23 17 1.35 R1 144 Yokomama $33.673.815 Задржи група
28 M-3 37 0 0 0 0 0 17 0 - ? Pipirelli $58.981.616 Испаднат
27 P-7 1 4 10 1 5 99 17 5.82 W 73 Bridgerock $18.060.494 Промовиран
26 A-31 3 4 6 13 4 73 17 4.29 SF 490 Pipirelli $96.146.813 Промовиран
25 A-31 7 1 1 1 1 27 17 1.59 R1 ? Pipirelli $141.481.100 Задржи група
24 R-120 1 6 13 14 1 113 17 6.65 F 754 Pipirelli $74.349.562 Промовиран
23 R-120 5 3 3 5 10 45 17 2.65 SF ? Pipirelli $-23.650.536 Задржи група
22 P-9 11 0 1 0 0 22 13 1.69 QF - Dunnolop $-32.688.759 Спец пот
21 M-3 37 0 0 0 0 0 17 0 - ? Dunnolop $4.069.380 Испаднат
20 M-3 19 0 0 0 0 3 17 0.18 R1 ? Badyear $27.318.383 Задржи група
19 P-15 3 3 6 0 2 70 17 4.12 SF ? Yokomama $60.013.224 Промовиран
18 P-15 16 0 1 0 0 15 17 0.88 R1 331 Pipirelli $68.439.822 Задржи група
17 A-48 2 10 13 6 9 125 17 7.35 W ? Pipirelli $111.871.278 Промовиран
16 A-48 6 1 3 1 1 46 17 2.71 R1 ? blank $68.901.975 Задржи група
15 R-116 1 4 14 14 0 117 17 6.88 - ? blank $64.866.218 Промовиран
14 R-116 6 1 2 3 1 33 15 2.2 - - blank $-19.309.546 Задржи група